Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop
4,35/5
Kód produktu: 225339 (DISCOSTROBE50)
4,35/5
Na sklade > 2 ks
Nestíhaš do Vianoc? Nedostupné v žiadnom showroome
Stroboskop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop
Stroboskop s možnosťou regulácie blikania (1-10 bliknutí za sekundu). Vhodný pre menšie priestory. Napájaný pri 230 V / 50 Hz so spotrebou 25 W. Rozmery sú 135 x 97 x 55 mm a hmotnosť 0,5 kg.
Napájanie
Napájanie
240V