Eminence BETA-12CX PA reproduktor
5/5
Kód produktu: 1086731 (BETA-12CX)
Akcia
5/5
- 7 %
Na ceste > 5 ks
Dostupné do 3 týždňov
Nestíhaš do Vianoc? Nedostupné v žiadnom showroome
PA reproduktor Eminence BETA-12CX PA reproduktor
- 7 %
  • Typ: Mid-Bass Loudspeaker
  • Priemer: 12"
  • Impedancia: 8 Ohm
  • Výkon: 250 W
  • Frekvenčný rozsah: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Typ magnetu: Ferrite
Určenie
Typ magnetu
Ferrite
Vlastnosti
Impedancia
8 Ohm
Výkon (Watt)
250
Výkon
250 W
Frekvenčný rozsah
57 Hz - 4,6 kHz
Farba
Čierna
Akustika
Citlivosť (dB)
97,3
Rozmery a hmotnosť
Priemer
12"