DJI Mavic 2 ZOOM (DJI Smart Controller)

Drony | Kód produktu: DJIM0256CS | ID: 299987

DJI Mavic 2 ZOOM (DJI Smart Controller)

Profesionálny kompaktný dron, ktorý vám dá jasný pohľad, neuveriteľné zábery a všetky potrebné funkcie pre jednoduché a vysoko kvalitné výsledky. 

Pokrokové úpravy a vylepšené technológie dodali tomuto dronu aerodynamiku, vyšší výkon, maximálnu rýchlosť až 75 km/h, nižšiu spotrebu a systém FlightAutonomy, ktorý zaručuje tichý let a vysokú bezpečnosť. Na stíšenom lete sa zároveň podieľajú sínusové FOC pohonné regulátory a vrtule. Obe 3-osé stabilizačné kamery sa postarajú o vysoký stabilný obraz za každých podmienok.

OcuSync 2.0 umožňuje lietať bez obmedzení. Video prenos 1080p až vo vzdialenosti 8 km, nahrávanie Full HD videa, editovanie a následné zdieľanie priamo na sociálne siete či automatické ukladanie priamo na mobilné zariadenie sú funkcie tejto slávnej technológie.

Podporuje 4 panoramatické režimy:

 • Sphere
 • 180°
 • Horizontal
 • Vertical

Dron má prvýkrát vložené prekážkové čidlá na všetkých stranách a tým poskytuje vnímanie na všetky smery so systémom FlightAutonomy. Vysoká bezpečnosť vďaka upozorneniam v aplikácii

Poďte s ním dopredu a duálne čidlá vám dajú  presné meranie až v 20 metrovej vzdialenosti, detekovateľný rozsah 20-40 metrov a rýchle zastavenie pred prekážkou pre lete do 50,4 km/h.

Dole má duálne obrazové čidlá s presným meraním vzdialenosti na 11 metrov s rozsahom 11-12 metrov. Infra systém vníma vzdialenosť až na 8 metrov a dokáže bezpečne pristáť aj s doplnenými svetlami aj vhorších podmienkach. Tento systém oceníte aj v hornej časti.

Vľavo a vpravo vníma všetky prekážky až v rýchlosti 28,8 km/h a vďaka režimom ActiveTrack 2.0 a Tripod zvýši bezpečnosť letu.

Vzadu má duálny systém a až vo vzdialenosti 16 metrov a detekovať prekážky s rozahom 16-32 metrov a dokonca včas zastaviť pri lete do 43,2 km/h.

Nový softvér ActiveTrack 2.0 mapuje presný 3D obraz okolitého prostredia z hlavnej kamery a predných duálnych obrazových snímačov. 

Zachytáva aj tie najjemnejšie detaily so systémom 10-bit Dlog_m pre vysokú flexibilitu pri posprodukcii. Rozozná až 1 miliardu farieb a preto tiene a rôzne typy osvetlenia sú pre neho hračkou.

Zachytáva všetky širokouhlé až stredne dlhé zábery s 12 mpx fotoaparátom s 2x optickým zoomom. Ak sa vám žiadajú expresívnejšie stredne dlhé zábery s 48 mm teleobjektívom s veľkolepejšími leteckými filmovými zábermi, s nimi si hravo poradí.

Unikátne zábery vo väčšej vzdialenosti počas natáčania FulHD videa dopomôže 4x bezstratový zoom a tým sa postará o vyššiu bezpečnosť. Zoomovať počas letu je žiadanou funkciou každého profesionála a s funkciou QuickShot, ktorá má koľajnicový Dolly Zoom je hybridné automatické zaostrovanie v lete a intenzívny jasný výsledok samozrejmosťou.

Presná kompozícia a pôvodný vzhľad subjektov s fotogafiami Super Resolution na dokonalé panoramatické zábery. Dokáže zachytiť s ohniskovou vzdialenosťou 24mm a zložiť svojim teleobjektívom 9 fotografií a vytvoriť veľkú 48 mpx fotografiu s vysokým rozlíšením.

Stlačte jedno tlačidlo a funkcia Hyperlapse automaticky natáča a postprodukuje stabilné letecké zábery, časozberné videá, s ktorými sa môžete pochváliť priamim zdieľaním na sociálnych sieťach.

Počas zhoršených svetelných podmienok poslúži funkcia Hyperlight, ktorá vylepší vaše fotografie a výrazne zníži ich šum. Má algoritmy, ktoré pomáhajú sledovať  aj dočasne skrytý objekt za akoukoľvek prekážkou. V otvorených priestoroch môžete sledovať rýchlo sa pohybujúce autá, lode alebo motorky do rýchlosti 72 km/h.

Obletieť a ľahko natáčať objekty po kružnici s technológiou POI 2.0 je výhrou pre každého užívateľa.

Naplánujte si trasu a vďaka Waypoint 2.0 bude natáčať po presne určených bodoch na mape.

Je ľahko ovládateľný s niekoľkými inteligentnými režimami a tak sa stáva ľahko dostupný pre začiatočníka a aj pre profesionála. K ovládaniu dopomôže aj všestranný diaľkový ovládač až v 135 minutovej prevádzke na jedno nabitie.

 • Hmotnosť: 905 g
 • Rozmery (rozložený): 322 × 242 × 85 mm
 • Rozmery (zložený): 214 x 91 x 84 mm 
 • Farba: Šedá
 • Maximálna doba letu: 31 min.
 • Maximálna rýchlosť letu: 75 km/h v režime Sport
 • Kamera: Full HD 12 mpx
 • Formát fotografie: JPEG, RAW
 • Formát videa: 4K (H.265/HVC)
 • Maximálne rozlíšenie videa: 1080 p
 • Frekvencia: 2,4 - 5,8 GHz
 • GPS: áno
 • Batéria: Li-Ion 3850 mAh / 15,4 V
 • Ovládanie cez aplikáciu: áno 
 • Obsah balenia: Dron, 3x pár vrtuliek, 2x náhradné ovládacie páčky, batéria Li-On 3850 mAh, diaľkový ovládač - Smart Controller, napájací kábel, kábel USB C, nabíjačka, USB adaptér, kryt Gymbal, návod

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte DJI Mavic 2 ZOOM (DJI Smart Controller) alebo ste mali možnosť produkt používať?

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | DJI Mavic 2 ZOOM (DJI Smart Controller)
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť