Audio-Technica ATH-CKS5TWBK

True Wireless In Ear | Kód produktu: ATH-CKS5TWBK | ID: 344603

Audio-Technica ATH-CKS5TWBK

Audio-Technica ATH-CKS5TWBK

Slúchadlá do uší ATH-CKS5TW s technológiou Bluetooth® 5.0 spájajú výkonný, vysoko verný zvuk s pohodlím a slobodou skutočne bezdrôtového dizajnu. Slúchadlá s automatickým zapínaním a vypínaním sa zapínajú a sú pripravené na jazdu hneď, ako ich vyberiete z priloženého nabíjacieho puzdra. Vráťte ich do puzdra a vypnú sa a začnú sa nabíjať. Slúchadlá ponúkajú 15 hodín nepretržitého prehrávania hudby pri úplnom nabití, z nabíjačky je k dispozícii 30 hodín dodatočného napájania, takže si môžete vziať svoju hudbu so sebou kamkoľvek. Puzdro je navyše vybavené zásuvkou na batériu USB-C, ktorá vám v prípade potreby umožní rýchle nabíjanie puzdra.

Slúchadlá sú vybavené exkluzívnymi 10 mm vodičmi s dvojvrstvovými membránami. Kombinácia tvrdých a mäkkých membránových materiálov vedie k čistému zvuku v plnom rozsahu s vynikajúcimi basmi. Zvuk ďalej umocňujú dodávané silikónové náušnice (k dispozícii v štyroch veľkostiach: XS, S, M, L), ktorých tenký a flexibilný dizajn im umožňuje perfektné nasadenie do ucha, čím zaisťuje vynikajúcu izoláciu a vysokofrekvenčné dodávanie zvuku. Zahrnuté sú aj silikónové 3D slučky, ktoré poskytujú ešte bezpečnejšie uchytenie.

Keďže k slúchadlám nie sú pripojené žiadne káble, na krytoch slúchadiel sú umiestnené ovládacie prvky a vstavaný mikrofón, vďaka čomu získate úplné a pohodlné ovládanie hudby a telefónnych hovorov bez toho, aby ste sa museli dotknúť smartfónu alebo iného spárovaného zariadenia. Kvalitu hovoru výrazne zlepšuje technológia Qualcomm cVc ™ (Clear Voice Capture). Zvuk hovoru sa prehráva aj na obidvoch slúchadlách, vďaka čomu sú rozhovory ešte jasnejšie.

Slúchadlá ATH-CKS5TW majú odolnosť proti vode IPX2, čo znamená, že sú chránené pred kvapkajúcou vodou, napríklad proti dažďu a potu. Sú tiež kompatibilné s vysokokvalitnými zvukovými kodekmi Qualcomm® aptXTM a AAC pre vynikajúci bezdrôtový prenos zvuku.

Parametre a špecifikácia

Mikrofón

Farba

Citlivosť

Frekvenčný rozsah

Play Time (Hours)

15

Doba nabíjania (hodiny)

2

Typ

Impedancia

Prevádzka na batérie

Farba podľa výrobcu

Black

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

5

Vlastníte Audio-Technica ATH-CKS5TWBK alebo ste mali možnosť produkt používať?

Josef G.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
31.07.2020

Dobrý den, chci se zeptat která sluchátka jsou lepší pro rockovou muziku. Tyhle a nebo Anker Liberty 2 Pro?

© 2004-2020 Muziker | Audio-Technica ATH-CKS5TWBK
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť