Vyber si krajinu doručenia zásielky

Reklamácie

Vyber si druh reklamácie podľa toho, aký problém s tovarom máš. Po vyplnení formulára dostaneš e-mailom potvrdenie, ktoré si vytlač a vlož do balíka spolu s reklamovaným produktom. Keď nám tvoj reklamovaný tovar príde, ihneď budeme vedieť identifikovať, o čo ide a čo s tým máme robiť. Ušetrí to kopu času.
Zákazníci, ktorí boli pri objednávaní tovaru prihlásení do svojho zákazníckeho účtu, to majú ešte jednoduchšie. Prihlás sa cez svoje meno a heslo, a v obchodnej agende nájdi tovar, ktorý chceš reklamovať. Vytvoríš si novú reklamáciu a vyplníš len zopár údajov. Všetky ostatné už budú predvyplnené.

Chcem reklamovať


Svoju reklamáciu môžeš uplatniť aj v ktorejkoľvek predajni Muziker, v ktorej je možné prijať reklamovaný tovar, s ohľadom na tam predávané výrobky. Ďalšou možnosťou je uplatniť reklamáciu cez e-mail, na adrese reklamacie@muziker.sk. V odpovedi na tvoju požiadavku dostaneš inštrukcie, ako máš ďalej postupovať. Podrobné podmienky záruky sú uverejnené v reklamačnom poriadku pre spotrebiteľov a v reklamačnom poriadku pre podnikateľov.