Pioneer Dj XDJ-RX2 Headphone SET2

DJ konzoly a software | Kód produktu: XDJ-RX2-SET2 | ID: 312865

Pioneer Dj XDJ-RX2 Headphone SET2

Produkty v sete

1 x

Pioneer Dj XDJ-RX2

Pioneer Dj XDJ-RX2

Nová vylepšená generácia populárnej konzoly XDJ-RX, ktorá v sebe kombinuje funkcie a vlastností z vlajkovej lode NXS2. Medzi kľúčové prvky výbavy patrí veľká dotyková obrazovka so skvelou vizuálnou odozvou a funkciou QWERTY Search, Needle Search, nové farebné Performance Pady s možnosťou prístupu k okamžitým funkciám ako Hot Cue, Beat Loop, Slim Loop a Beat Jump. XDJ-RX2 ponúka tiež perfektne vyvážené kanálové EQ a filtre, ktoré spolu s efektovými jednotkami Color FX a Beat FX pomáhajú pri dosiahnutí presného mixu. Pomocou USB vstupu na zadnej strane môžete spojiť konzolu so svojím laptopom, resp. softvérom Rekordbox DJ a importovať skladby priamo do zariadenia alebo mixovať tracky priamo, bez potreby exportu na USB kľúč. Plná verzia Rekordbox Dj je súčasťou balenia a hneď po online aktivácii je okamžite k dispozícii. XDJ-RX2 podporuje formáty AAX, Mp3, WAV, AIFF, spolupracuje s USB médiami formátovanými na FAT, FAT32, HFS+, samozrejmosťou je podpora MIDI ovládania a Plug and Play. Ak obľubujete vlastné kreatívne vizualizácie, oceníte tiež kompatibilitu so softvérom Rekordbox Video. Z pôvodnej verzie zostali zachované všetky základné atribúty - takže máte k dispozícii plnohodnotný dvojkanál s možnosťou pripojenia dvoch CD alebo gramofónov a dvoch mikrofónov. Rozmery: 728 x 443 x 108 mm, Hmotnosť 9,1 kg.

1 x

Pioneer Dj HDJ-X5BT-K

Pioneer Dj HDJ-X5BT-K

Profesionálne slúchadlá s Bluetooth, vhodné pre DJov. Slúchadlá sú zasadené v pevnej a odolnej konštrukcii, ktorá prešla aj vojenskými záťažovými testami. 40 mm dynamické meniče sú zasadené v uzavretej konštrukcii a ponúkajú reprodukciu zvuku v ultra širokom frekvenčnom rozpätí od 5 Hz do 30 kHz pri citlivosti 104 dB a impedancii 32 Ohm. Dokonalé pohodlie zabezpečia veľké pohodlné náušníky, ktoré tlmia neželané ruchy z okolia a ich údržba je vďaka použitým materiálom jednoduchá a rýchla. Slúchadlá ponúkajú maximálny výkon 3500 mW. Samozrejmosťou je aj konštrukcia prispôsobená pre DJov, vďaka ktorej je možné mušle otáčať a skladať podľa vašich potrieb. Vstavaná batéria má výdrž 3 hodiny. Okrem slúchadiel je v balení možné nájsť točený kábel dĺžky 1. 2 m (maximálna dĺžka 1. 8 m) a adaptér pre konektory veľkosti 6,3 mm. Hmotnosť: 319 g. Farebné prevedenie: Čierna.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Pioneer Dj XDJ-RX2 Headphone SET2 alebo ste mali možnosť produkt používať?

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | Pioneer Dj XDJ-RX2 Headphone SET2
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť