Ibanez IBZ10BV2 Malé basgitarové kombo
4,5/5
Kód produktu: 814023
Poškodené
4,5/5
Kód produktu: 814023
Poškodené
Kozmeticky poškodené
Na sklade 1 ks
Nestíhaš do Vianoc? Nedostupné v žiadnom showroome
Malé basgitarové kombo Ibanez IBZ10BV2 Malé basgitarové kombo (Poškodené)
Basgitarové tranzistorové kombo ponúkajúce kompaktné rozmery a solídny zvuk, vďaka čomu je ideálnym riešením pre domáce hranie, alebo cvičenie. Disponuje jedným 6,5" reproduktorom a výkonom 10W pri impedancií 4Ohm. Okrem toho ponúka 3-pásmový ekvalizér, alebo potenciometer pre Volume. Kombo je vybavené jedným slúchadlovým výstupom a konektorom...
Kozmeticky poškodené
Fotky poškodenia
Basgitarové tranzistorové kombo ponúkajúce kompaktné rozmery a solídny zvuk, vďaka čomu je ideálnym riešením pre domáce hranie, alebo cvičenie. Disponuje jedným 6,5" reproduktorom a výkonom 10W pri impedancií 4Ohm. Okrem toho ponúka 3-pásmový ekvalizér, alebo potenciometer pre Volume. Kombo je vybavené jedným slúchadlovým výstupom a konektorom pre pripojenie externých CD, alebo mp3 prehrávačov. Kabinet má uzatvorenú konštrukciou a je čiernej farby. Rozmery: 255 x 275 x 174 mm, Hmotnosť: 3,6kg
Funkcie
Reproduktory
1x 6,5 "
Efektová slučka
Nie
Limiter
Nie
Ovládače
Middle, Bass, Treble, Hlasitosť
Vlastnosti
Výkon
10 W
Výkon (Watt)
10
Vstupy a výstupy
MP3 / Line In
Áno
Slúchadlový výstup
Áno
USB
Výstup na externý reproduktor
Áno, Nie
DI výstup
Napájanie
Prevádzka na batérie
Napájanie
240V