Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop with Locking Tremolo, Maple F-board, Aged Cherry Burst

ST-Modely | Kód produktu: 114-4712-531 | ID: 214869

Spomíname
Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop with Locking Tremolo, Maple F-board, Aged Cherry Burst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop with Locking Tremolo, Maple F-board, Aged Cherry Burst

elektrická gitara, Séria: Standard, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Vrchná doska: plamienkový javor, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: Floyd Rose Original Double Locking 2-Point Tremolo, Ladiaca mechanika: Standard Cast, Snímače: 1x Standard Humbucking, 2x Standard Single-Coil Strat, Ovládacie prvky: Master Volume, 2x Tone, 5-polohový prepínač, Povrchová úprava: Aged Cherry Burst

 Standard Stratocaster HSS Plus Top je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Standard. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Standard Stratocaster HSS Plus Top ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva s vrchnou doskou vyrobenou z plamienkového javora. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom, je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 21 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená jedným snímačom Standard Humbucking pri kobylke a dvomi snímačmi Standard Single-Coil Strat v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje Floyd Rose Original s dvojzvratným Double Locking tremolom a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, dvoch ovládačov Tone pre krkový a stredný snímač a ovládača Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Aged Cherry Burst. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop with Locking Tremolo, Maple F-board, Aged Cherry Burst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop with Locking Tremolo, Maple F-board, Aged Cherry Burst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť