Fender Pawn Shop '70s Stratocaster Deluxe, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst

ST-Modely | Kód produktu: 014-3602-303 | ID: 214834

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

+421 258 101 742 Napíšte nám

Fender Pawn Shop '70s Stratocaster Deluxe, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst

elektrická gitara, Séria: Pawn Shop, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Strat Strings-Through-Body Hardtail, Ladiaca mechanika: Fender Vintage "F" Stamped, Snímače: Enforcer "Wide Range" Humbucking, Standard Single-Coil Tele, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: 2-Color Sunburst

Pawn Shop '70s Stratocaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Pawn Shop. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ale aj určitej dávke excentrickosti nástrojov vytvorených od polovice 60-tych do polovice 70-tych rokov. Pawn Shop '70s Stratocaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Séria Pawn Shop navyše prináša ďalšie netradičné modely – „gitary, ktoré nikdy neboli, ale mali by byť“. Strat samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s U tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Enforcer "Wide Range" Humbucking pri kobylke a Standard Single-Coil Tele pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style Strat Strings-Through-Body Hardtail a ladiacu mechaniku Fender Vintage "F" Stamped. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača a ovládačov Master Volume a Master Tone. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou 2-Color Sunburst.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Pawn Shop '70s Stratocaster Deluxe, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Pawn Shop '70s Stratocaster Deluxe, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť