Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

4-strunové P-Bass | Kód produktu: 013-8410-700 | ID: 214888

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

+421 258 101 742 Napíšte nám

Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická basgitara, Séria: Artist, Tvar tela: Precision Bass, Telo: jaseň, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,59" (40,4mm), Počet pražcov: 20, Kobylka: Leo Quan Badass II with Grooved Saddles, Ladiaca mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear, Snímače: Custom Vintage '59 Split Single-Coil, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst *Dodáva sa spolu s pevným kufrom

Mike Dirnt Road Worn Precision Bass je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Artist, vyrobená na základe signovaného modelu basgitaristu slávnej skupiny Green Day. Tento model vôbec prvej elektrickej basgitary, je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti nástroja, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom aj pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s klasickým tvarom Precision Bass, je zhotovené z jaseňa. Pohodlný javorový krk s plným C tvarom, je osadený palisandrovým hmatníkom s 20 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,59" (40,4mm). Gitara je vybavená jedným snímačom Custom Vintage '59 Split Single-Coil. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku Leo Quan Badass II s Grooved strunníkom a ladiacu mechaniku Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear. Ovládacie prvky pozostávajú z ovládačov Master Tone a Master Volume. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť