Fender American Special Jazzmaster, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

Jaguar & Jazzmaster & Mustang | Kód produktu: 011-4300-300 | ID: 214824

Spomíname
Fender American Special Jazzmaster, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Special Jazzmaster, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická gitara, Séria: American Special, Tvar tela: Jazzmaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: Adjusto-Matic with Anchored Tailpiece, Ladiaca mechanika: Standard Cast/Sealed, Snímače: 2x Jazzmaster Special Humbucking, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač pre snímače, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst

American Special Jazzmaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Special. Jazzmaster je ďalší nástroj z rodu kľúčových legiend, ktorého história sa začala písať v polovici 60-tych rokov, v dobe pomaly ustupujúceho surf rocku, kedy sa stal dôležitým nástrojom pre množstvo alternatívne zmýšľajúcich hudobníkov a ikonou pre celú nastupujúcu generáciu gitaristov. American Special Jazzmaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti gitary, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný vintage zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo nástroja s tvarom Jazzmaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený hmatníkom z palisandru s 21 Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Jazzmaster Special Humbucking pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku Adjusto-Matic with Anchored Tailpiece a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z ovládačov Master Volume, Master Tone a 3-polohového prepínača pre snímače. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Special Jazzmaster, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Special Jazzmaster, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť