Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

4-strunové P-Bass basgitary | Kód produktu: 019-4072-701 | ID: 214915

Spomíname
Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

elektrická basgitara, Séria: American Deluxe, Tvar tela: Precision Bass, Telo: výberový jaseň, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,62" (41,3mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 4-Saddle High-Mass Vintage, Ladiaca mechanika: Fender Lightweight Vintage-Style Keys with Tapered Shafts, Snímače: Noiseless N3 Single-Coil Jazz Bass, Deluxe Split Single-Coil Precision Bass, Ovládacie prvky: Master Volume, Pan Pot, Treble Boost/Cut, Midrange Boost/Cut, Bass Boost/Cut, Špeciálna elektronika: prepínač Active/Pasive, Povrchová úprava: White Blonde

American Deluxe Precision Bass je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Deluxe. Tento model vôbec prvej elektrickej basgitary, je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti nástroja, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom aj pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s klasickým tvarom Precision Bass, je zhotovené z výberového jaseňa. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom, je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 21 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,62" (41,3mm). Gitara je vybavená jedným snímačom Noiseless N3 Single-Coil Jazz Bass pri kobylke a jedným snímačom Deluxe Split Single-Coil Precision Bass pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje 4-dielnu kobylku High-Mass Vintage a ladiacu mechaniku Fender Lightweight Vintage-Style Keys. Elektronika nástroja je aktívna. Ovláda sa pomocou potenciometra Master Volume, ovládača pre panorámu a potenciometrov Treble, Midrange a Bass Boost/Cut. Ovládanie tiež obsahuje aj Active/Passive prepínač. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou White Blonde. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť