native_instruments
Chceš byť počúvanejší než Sheeran? Máš v hlave ďalší Grey Album? Tráviš večery s gitarou, zápisníkom a piluješ si texty? Potrebuješ všetky tie nápady, beaty a songy dostať z hlavy a vyladiť ich k dokonalosti?

Komplete Audio 1 a 2

Dve jednoduché zvukové rozhrania so softvérom, ktorý potrebuješ na rozvíjanie tvojich hudobných nápadov, od zachytenia prvej iskry inšpirácie, až po dokončenú skladbu.

audio komplete
for producents

Pre autorov a hudobných producentov

Vokály, gitaru a ďalšie nástroje vo vysokej kvalite nahráš priamo do počítača (DAW), kde ich môžeš spracovať softvérom Ableton Live 10 Lite.

Pre sólo umelcov

Zober si Komplete Audio 1, alebo 2 do baru, klubu, či na roh ulice, aby si do svojho vystúpenia zakomponoval bicie, syntetizátory, alebo iné efekty z laptopu.

for artists
for youtubers

Pre Youtuberov

Ak natáčaš Youtube videá Komplete Audio ti poskytne všetko, čo potrebuješ na to, aby tvoje videá mali dokonalý zvuk. Reč môžeš zaznamenať vo vysokej kvalite a použiť priložené pluginy na mastering.

Komplete Audio 1

Jednoduché nahrávanie

Komplete Audio 1 je ideálne pre nahrávanie mono zvukov, ako sú napríklad vokály a gitara súčasne. Má dva rôzne vstupy: XLR mikrofón pre vokály a jack konektor pre gitary, alebo iné nástroje. Má stereo RCA výstupy, ktoré umožňujú pripojenie priamo k reproduktoru.

komplete audio 1

Získaj výhodný set Komplete Audio 1, ktorý obsahuje dynamické slúchadlá Superlux HD681 EVO WH za polovicu.

Začni nahrávať songy >
komplete audio 2

Komplete Audio 2

Flexibilná konektivita

Komplete Audio 2 je vhodné pre stereofónne zvuky. Ponúka rovnakú kvalitu zvuku ako Komplete Audio 1 a navyše väčšiu flexibilitu. Umožňuje pripojiť dva mikrofóny pomocou dvoch kombinovaných XLR/jack vstupov. Na výstupe ti dva jack konektory umožňujú pripojenie k štúdiovým monitorom, alebo k reproduktorom na pódiu.

Získaj výhodný set Komplete Audio 2, ktorý obsahuje dynamické slúchadlá Superlux HD681 EVO WH za polovicu.

Začni produkovať >
komplete kontrol m32

Komplete Kontrol M32

Malá klávesnica pre veľké nápady

Komplete Kontrol M32 má všetko, čo by si mohol pri tvorbe hudby potrebovať. S 32 klávesmi nezaberie veľa miesta, no poskytne ti spôsob ako plne vyjadriť tvoju kreativitu. V kombinácii s inovatívnym softvérom, funkciami Smart Play a bezproblémovej integrácii získaš intuitívne ovládanie všetkých nástrojov, samplov, efektov a slučiek priamo z klávesnice.

Získaj výhodný set Komplete Kontrol M32 so sustain pedálom Cherub WTB-005 za 5€.

Začni tvoriť hudbu >
© 2004-2020 Muziker | Native Instruments Promo
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť