Vyber si krajinu doručenia zásielky

Yamaha Pacifica 612 V

Elektrická gitara zo série Pacifica. Telo gitary, ktoré je tvarované v štýle ST je vyrobené z jelše s vrchnou doskou zo žíhaného javora a je osadené trojicou snímačov pre absolútnu zvukovú rôznorodosť. O zvuk pri krku sa stará snímač Seymour...
Len na objednávku
Dodaciu dobu upresníme po objednaní u dodávateľa.
Nedostupné v žiadnej predajni
Na základe objednávky sa pokúsime tovar naskladniť a budeme ťa kontaktovať s termínom dodania. Ak nechceš čakať, pozri si alternatívne produkty (4).
Elektrická gitara Yamaha Pacifica 612 V

Yamaha Pacifica 612 V

950 €

Kód produktu: PA612VFM-RB | ID: 225804

Yamaha Pacifica 612 V

Elektrická gitara zo série Pacifica. Telo gitary, ktoré je tvarované v štýle ST je vyrobené z jelše s vrchnou doskou zo žíhaného javora a je osadené trojicou snímačov pre absolútnu zvukovú rôznorodosť. O zvuk pri krku sa stará snímač Seymour Duncan SSL-1, stredná poloha patrí taktiež snímaču Seymour Dncan SSL-1, ktorý je ale vinutý opačne a má obrátenú polaritu, čo znamená, že si spolu s predným snímačom navzájom ruší brumenie typické pre jednocievkové snímače. Kobylková poloha je vybavená snímačom Seymour Dncan TB-14 typu Humbucker. Nástroj je vybavený klasickým ovládaním - 5 polohovým prepínačom a potenciometrami pre Master Volume a Master Tone. Master Tone má navyše funkciu Push-pull, ktorá rozopína cievky v kobylkovom snímači a robí tak z neho single-coil. Krk nástroja s menzúrou 648mm je javorový a osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami a rádiusom 350mm. Ku telu je uchytený skrutkami. Farebné prevedenie Root Beer.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Scale Length 25 1/2" (648mm) Neck Maple Fingerboard Rosewood Radius 13 3/4" (350mm) Construction Bolt-on Frets 22 Body Alder with Flamed Maple Top Tuners Grover Locking Tuner Bridge Wilkinson VS50-6 Pickups Front ;Seymour Duncan SSL-1, Center; Seymour Duncan SSL-1 RwRp, Rear; Seymour Duncan TB-14 Pickup Switch 5 position lever Controls Master Volume, Master Tone (Push-Pull Coil Split)

Parametre a špecifikácia

Určenie

Typ


Funkcie

Počet strún

6


Vlastnosti

Preferovaná ruka

Farba

Počet pražcov

22

Séria


Materiál

Telo

Hmatník

Konštrukcia


Rozmery a hmotnosť

Menzúra (mm)

648

Rádius hmatníka


Krajina

Krajina pôvodu

Indonézia


Odporúčané príslušenstvo