- Vrchná doska: Smrek masívny (Solid Spruce)
- Zadná doska a luby: Mahagón
- Krk: Mahagón
- Hmatník: Ovangkol
- Povrchová úprava: Lesk
- Kobylka/tremolo: Ovangkol
Takamine GD30 Black Akustická gitara
Akustická gitara zo série G30, drednought s prednou doskou vyrobenou z masívneho smrekového dreva, zadná doska a boky sú mahagónové, gitara má špeciálne „X“ vystuženie, lakovaný mahagónový krk s palisandrovým/ovankgolovým hmatníkom je osadený 20 pražcami, 643mm menzúra a 12“ rádius hmatníka, palisandrová kobylka, nultý pražec zo syntetickej kosti, chrómový hardware s Die-Cast ladiacimi mechanikami, prevedenie Black.
GD30 je klasická akustická gitara s tvarom tela dreadnought, masívnou prednou doskou s krásnym lakovaním a teplým, bohatým tónom, ktorý z Vašej hudby vyťaží čo najviac. Ideálna pre hudobníkov, ktorí hľadajú všestranný nástroj pre všetky možné štýly. Kombináciou masívnej smrekovej prednej dosky s mahagónovou zadnou stranou a bokmi zo seba GD30 pumpuje mohutné a zvučné tóny, ktoré sa od dreadnoughtu očakávajú. Tenký mahagónový krk s palisandrovým hmatníkom s 12“ rádiusom prináša skvelú hrateľnosť a nevšedné pohodlie. Kobylkový kameň rozdelený na dve časti má na svedomí ešte sladšie znejúce akordy. Ďalšími skvelými prvkami je nultý pražec a kobylkový kameň, ktoré sú vyrobené zo syntetickej kosti, perleťová rozeta a hmatníková intarzia, chrómové ladiace mechaniky a krásne lakovanie.
Vrchná doska: Smrek masívny (Solid Spruce)
Masívny smrek na vrchnej doske poskytuje jasný, prierazný tón s výnimočnou rezonanciou a projekciou. Zvuk je dynamický a vyvážený, s bohatými výškami a pevnými basmi. V priebehu času sa tón ďalej rozvíja a zlepšuje, čo prináša väčšiu hĺbku a komplexnosť zvuku.
Zadná doska a luby: Mahagón
Gitara s bokmi a zadnou časťou z mahagónového dreva ponúka bohatý, teplý zvuk s vynikajúcou rezonanciou, vyváženými stredmi a jemnými basmi.
Krk: Mahagón
Gitara je vybavená krkom z mahagónového dreva, ktoré poskytuje vynikajúcu pevnosť a stabilitu. Mahagón je známy svojimi skvelými rezonančnými vlastnosťami, čo prispieva k teplému, bohatému tónu s výrazným stredným pásmom.
Povrchová úprava: Lesk
Lesklá povrchová úprava dodáva akémukoľvek povrchu elegantný a luxusný vzhľad. Tento typ povrchovej úpravy sa dosahuje nanášaním viacerých vrstiev laku alebo živice, ktoré sa následne leštia do vysokého lesku. Výsledkom je hladký, reflexný povrch, ktorý zvýrazňuje farbu a textúru základného materiálu. Lesklá povrchová úprava nielen zlepšuje estetický dojem, ale tiež poskytuje ochranu proti prachu, vlhkosti a menším poškriabaniam.
Preferovaná ruka
Výrez (cutaway)
Farba
Profil krku
Počet pražcov
Kobylka/tremolo
Intarzia hmatníka
Farba podľa výrobcu
Black
Vrchná doska
Zadná doska a luby
Krk
Mahagón
Povrchová úprava krku
Hmatník
Ovangkol
Hardware
Povrchová úprava
Konštrukcia
Výstuha krku (Truss rod)
Ponúkaná konfigurácia
Štandardná ponuka
Zakúp si Takamine GD30 Black Akustická gitara vo výhodnom sete.
SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budeš aj tak skôr či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberieš hneď, môžeš ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríš čas. Už to nebudeš musieť riešiť neskôr. Navyše máš istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny produkt vhodné.
Dostupné sety:
Takamine GD30 Black Akustická gitara
CNB DB380 Puzdro pre akustickú gitaru Black
Revoltage CLT-4 Klipová ladička
Revoltage GSA2025 Stojan na gitaru
Dunlop ZWAP1048 Zakk Wylde String Lab 10-48 Struny pre akustickú gitaru
Dunlop 520P 0.73 Primetone Jazz III Xl Trsátko / Brnkátko
Všetky hodnotenia pochádzajú od overených zákaznikov, ktorí si u nás produkt v minulosti zakúpili.
Dokumenty
Návody na použitie
Informácie o výrobcovi
Bezpečnostné pokyny
Príslušné bezpečnostné pokyny k produktu nájdeš v návode na použitie.
