Vyber si krajinu doručenia zásielky

Denon DN-202WT

Séria Denon Professional je navrhnutá tak, aby bola najlepším partnerom audio dodávateľov. Jej špecialitou je riešenie zvukových problémov jednoducho a lacno tým, že sa signál dostane na miesto, ktoré by bolo inak zložité alebo nepohodlné...
Len na objednávku
Dodaciu dobu upresníme po objednaní u dodávateľa.
Nedostupné v žiadnej predajni
Na základe objednávky sa pokúsime tovar naskladniť a budeme ťa kontaktovať s termínom dodania. Ak nechceš čakať, pozri si alternatívne produkty (4).
159 €
Transmitter pre bezdrôtové systémy Denon DN-202WT

Denon DN-202WT

159 €

Kód produktu: DN-202WT | ID: 225062

Denon DN-202WT

Séria Denon Professional je navrhnutá tak, aby bola najlepším partnerom audio dodávateľov. Jej špecialitou je riešenie zvukových problémov jednoducho a lacno tým, že sa signál dostane na miesto, ktoré by bolo inak zložité alebo nepohodlné nazvučiť. Produkty Solution Series, ktoré sa jednoducho inštalujú, konfigurujú a ovládajú, patria do sady nástrojov každého profesionálneho zvukára.

Pre aplikácie, kde nie je prípustné nevzhľadné vedenie káblov alebo vŕtanie otvorov, je kombinácia DN-202 WT a WR ideálna na získanie stereo zvuku z bodu A do bodu B. DN-202WT je bezdrôtový audio vysielač s vyváženým XLR a ¼-palcovým vstupom, ktoré používateľom umožňujú posielať zvuk z profesionálneho zvukového mixpultu alebo zdroja cez steny a stropy až do vzdialenosti 100 stôp (30 m). DN-202WR je sprievodný prijímač, ktorý obsahuje vyvážené XLR a ¼-palcové výstupy na pripojenie k reproduktorom alebo systémom zosilnenia. Viaceré DN-202WR môžu byť použité s jedným DN-202WT na optimalizáciu zvukového pokrytia na podujatí alebo na rozdelení vnútorných/vonkajších/viacúrovňových priestorov.

Parametre a špecifikácia

Určenie

Typ


Funkcie

Prijímač


Vlastnosti

Frekvenčný rozsah

Frekvenčné pásmo


Napájanie

Napájanie

100V - 240V, 5V


Príslušenstvo

Adaptér súčasťou balenia

Áno


Rozmery a hmotnosť

Dĺžka

45 mm

Šírka

149 mm

Hĺbka

117 mm

Hmotnosť

0,6 kg

Šírka (mm)

149