Yamaha HS 8 Gray

Aktívne štúdiové monitory | Kód produktu: HS8-G | ID: 305154

Yamaha HS 8 Gray

Aktívny dvojpásmový štúdiový monitor pre blízky posluch s výkonom 120 Watt. Rad HS nadväzuje na úspech legendárnych a celosvetovo uznávaných monitorov NS10. Využíva Bi-amp technológiu s napájaním každého pásma zvlášť a plným magnetickým tienením. Repro: LF 8", 75W, 1" Tweeter 45W. Deliaca frekvencia: 2 kHz. Vstavaný bass reflex. Vstupy: 1x symetrický XLR, 1x 6,3 symetrický jack.

Rozmery 250 x 390 x 334 mm, Hmotnosť 10,2 kg. Cena platí za jeden kus.

Parametre a špecifikácia

Farba

Šedá

Krajina pôvodu

Indonézia

Yamaha HS8 Gray Aktívny štúdiový monitor pre blízky odposluch

Yamaha prišla s novým aktívnym štúdiovým monitorom HS8 Gray ako vylepšením pôvodného Yamaha HS80M, ktorý bol optimalizovaný pre rôzne prostredia hudobnej produkcie. Čo je nové?

  • Nové prevodníky: Yamaha HS8 Gray ponúka nové prevodníky, ktoré dosahujú jemnejšiu odozvu v širokom pásme, aby zabezpečila presnosť reprodukciu signálu v celom zvukovom spektre.
  • Vylepšený výškový reproduktor: Yamaha HS8 Gray má zväčšenú veľkosť výškového reproduktora na 1", poskytujúci rozšírený frekvenčný rozsah a vysoké rozlíšenie zvuku.
  • Vylepšená skrinka: Yamaha HS8 Gray sa nachádza v lepšej Bass-Reflexovej skrini, ktorá reprodukuje pevnejšie basy a hladkú a prirodzenú odozvu vyšších frekvenčných pásiem. Naviac skrinka HS8 ponúka ochranný kryt s nízkou rezonanciou skonštruovaný z hustého a odolného MDF, ktorý tlmí akustickú odozvu, čo sa perfektne hodí pre referenčné monitory.
  • Vylepšený zosilňovač: Je tiež vybavený novým unikátnym vysoko výkonným zosilňovačom, dokonale spárovaným s každým prevodníkom. Dvojica zosilňovacích jednotiek zabezpečuje, že každý HS8 poskytuje vysoké rozlíšenie zvuku s mimoriadne neutrálnou odozvou v celom spektre.


Pri výbere referenčných monitorov pre mixáž a hudobnú produkciu je najdôležitejšia presnosť. Reproduktory, ktoré znejú "dobre" pri prvom počutí, nemusia byť presné. To, čo je naozaj potrebné, je poctivá referencia vášho mixu, narozdiel od monitorov, ktoré zvuk skreslujú a vylepšujú.

HS séria referenčných monitorov bola vyvinutá inžiniermi Yamaha štúdiových monitorov tak, aby dávali mimoriadne plochú, vernú reprodukciu, ktorej môžete dôverovať. Na rozdiel od "monitorov" s prehnanými basmi a výškami, ktoré robia dobrý prvý dojem, ale nemožno sa spoliehať na ich presnosť, je séria HS navrhnutá tak, aby svojou vernosťou reprodukcie pokračovala v tradícii legendárnych Yamaha NS10. Nakupujte v Muzikeri.

Či už mixujete v stereo alebo 5.1 surround, mixy ktoré znejú dobre na Yamaha referenčných monitoroch HS série, bude znieť verne v akomkoľvek reprodukčnom systéme. A to je konečný cieľ každého referenčného monitora. Rada HS monitorov nielen výborne znejú, ale tiež výborne vyzerajú.

Sú navrhnuté tak, aby vypustili reálne znejúci mix. HS8 monitor má neutrálnu 38Hz-30kHz frekvenčnú odozvu. Izbový termostat a vypínače frekvenčnej odozvy umožňujú ušiť reakcie monitora na mieru, je ideálny pre všetky typy nahrávacích a multimediálnych aplikácií. Pohodlné vytvorenie priestorového 5.1 zvuku je možné vytvoriť s prídavným HS8S aktívnym subwooferom (predáva sa samostatne).
 

  • 2-pásmový bass-reflexový bi-amp štúdiový monitor pre blízky odposluch s 8" basovým reproduktorom a 1" výškovým reproduktorom
  • 38Hz - 30kHz frekvenčná odozva
  • 75W LF plus 45W HF bi-amp systém pre vysoký výkon 120W
  • ROOM CONTROL a HIGH TRIM ovládač
  • 2 vstupy, symetrický XLR a 1/4 "jack, ktorý sa môže prispôsobiť širokej škále symetrických a nesymetrických zdrojov, vrátane mixérov, klávesov a audio rozhraní.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Yamaha HS 8 Gray alebo ste mali možnosť produkt používať?

Doprava zdarma od 49,00 €
Cenová garancia
Výmena tovaru
Vlastný servis
Profesionálna podpora
© 2004-2019 Muziker | Yamaha HS 8 Gray
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Zapnúť