Vyber si krajinu doručenia zásielky

Roy Benson CB 418 Bb Klarinet

Bb klarinet Roy Benson CB 418 je špičkový nástroj určený pre pokročilých hráčov. Je vybavený systémom Boehm, telom z grenadilového dreva a niklovými striebornými klávesmi, ktoré sú postriebrené. Vďaka 18 klávesom a 6 krúžkom ponúka tento klarinet...
Možné zakúpiť v predajni
Dodaciu dobu upresníme po objednaní u dodávateľa.
Dostupné ihneď v 4 predajniach
Na základe objednávky sa pokúsime tovar naskladniť a budeme ťa kontaktovať s termínom dodania. Ak nechceš čakať, pozri si alternatívne produkty (4). Tento produkt si tiež môžeš rezervovať na predajni.
799 €
Bb Klarinet Roy Benson CB 418 Bb Klarinet

Roy Benson CB 418 Bb Klarinet

799 €
Dostupné ihneď v 4 predajniach

Kód produktu: RB700.471 | ID: 225543

Roy Benson CB 418 Bb Klarinet

Bb klarinet Roy Benson CB 418 je špičkový nástroj určený pre pokročilých hráčov. Je vybavený systémom Boehm, telom z grenadilového dreva a niklovými striebornými klávesmi, ktoré sú postriebrené. Vďaka 18 klávesom a 6 krúžkom ponúka tento klarinet široké hudobné možnosti. Súčasťou balenia je náustok s ligatúrou a krytkou, ako aj ochranné puzdro na jednoduchý transport.

Kľúčové vlastnosti:


  • Klarinet Bb: CB 418 je Bb klarinet, ktorý je medzi klarinetistami obľúbený pre svoju všestrannosť a široké využitie v rôznych hudobných žánroch.
  • Systém Boehm: Klarinet sa riadi systémom Boehm, ktorý je známy svojou účinnou a modernou klávesovou mechanikou, čo hráčom uľahčuje vykonávanie zložitých pasáží.
  • Telo z grenadilového dreva: Telo nástroja je vyrobené z grenadilového dreva, kvalitného a rezonančného materiálu, ktorý je často uprednostňovaný pri výrobe profesionálnych klarinetov.
  • Niklové strieborné klávesy: Klávesy sú vyrobené z niklového striebra, ktoré zabezpečuje odolnosť a jasný tón a zároveň je postriebrené pre väčšiu ochranu a estetický vzhľad.
  • 18 klávesov, 6 krúžkov: Vďaka 18 klávesom a 6 krúžkom ponúka CB 418 pokročilým hráčom širokú škálu tónov a rozšírené možnosti hry.
  • Súčasťou balenia je náustok: Klarinet sa dodáva s náustkom, ligatúrou a krytkou, vďaka čomu majú hráči k dispozícii všetky základné komponenty, aby mohli okamžite začať hrať.
  • Ochranné puzdro: Súčasťou balenia je puzdro, ktoré zaisťuje bezpečnosť nástroja počas prepravy a skladovania.

Bb klarinet Roy Benson CB 418 je spoľahlivý nástroj profesionálnej kvality, vhodný pre skúsených klarinetistov, ktorí chcú pozdvihnúť svoj výkon a hudobný prejav.

Parametre a špecifikácia

Určenie

Typ ladenia

Bb


Vlastnosti

Klapky


Materiál

Telo

Grenadilla


Balenie

Balenie obsahuje


Príslušenstvo

Puzdro/kufor v cene


Krajina

Krajina pôvodu

Nemecko


Odporúčané príslušenstvo