Kurzweil KA70-LB SET

Stage piana | Kód produktu: KA70-LB-SET | ID: 362070

Kurzweil KA70-LB SET

Kurzweil KA70-LB SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Parametre a špecifikácia

Počet klávesov

88

Typ klaviatúry

Technológia klávesnice

Počet zvukov

20

Polyfónia

128

Doprovody

Farba

USB MIDI

USB to Device

Nie

USB to Host

Nie

Adaptér súčasťou balenia

Áno

Farba podľa výrobcu

Black

Krajina pôvodu

Čína

Produkty v sete

1 x

Kurzweil KA70 LB

Kurzweil KA70 LB

Digitálne piáno Kurzweil KA70 má 88 klávesovú "spring action" klaviatúru s nastaviteľnou citlivosťou. KA70 má 20 výrazných zvukov a 50 sprievodných štýlov so 128 hlasovou polyfóniou, 60 ukážkových demo skladieb a možnosť nahratie 1 skladby do internej pamäte a reproduktorový systém so štyrmi reproduktormi s výkonom 60W. KA70 má celý rad výberov nástrojov predstavujúcich naše Triple Strike klavíre, orgány, gitary, stringy a ďalšie. Pomocou akordov hrajúcich ľavou rukou môžete vytvárať aranžmány v reálnom čase a spúšťať vstavané interaktívne sprievodné paterny v rôznych hudobných žánroch.

1 x

Superlux HD572SP White

Superlux HD572SP White

On-ear slúchadlá zo série HD. Tieto dynamické uzavreté slúchadlá s 30 mm Neodym meničmi ponúkajú silné basy a sú vhodné na každodenné počúvanie. Náušníky sú vyrobené z jemnej PU kože a nepôsobia bolestivo ani po dlhšom počúvaní. Kovové magnetické jadro z rubídia poskytuje vysokú kvalitu tónov. Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz. Impedancia: 24 Ohm. Citlivosť: 99 dB. Kábel má dĺžku 1,5 m a 3,5 mm stereo jack. Maximálna vstupná úroveň: 200 mW. Hmotnosť: 0,12 kg. Farebné prevedenie: White.

1 x

Soundking DF 030

Soundking DF 030

Oceľový klávesový stojan v tvare písmena X so zdvojenými nohami pre zvýšenie nosnosti a zlepšenie stability. Je vhodný pre všetky bežné keyboardy a stage piána. Výškovo nastaviteľný s upínacím systémom CROCODILE. Pogumované kontaktné plochy. Nastaviteľná výška v rozsahu 170-970 mm, maximálna záťaž 35 kg. Čierna farba.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Kurzweil KA70-LB SET alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Kurzweil KA70-LB SET
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť