Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black

Bezpražcové basgitary | Kód produktu: 019-0085-806 | ID: 214880

Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black

elektrická basgitara, Séria: Artist, Tvar tela: Precision Bass, Telo: výberová jelša, Krk: javor, Hmatník: eben, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,62" (41,3mm), Počet pražcov: bezpražcová, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Single-Groove Steel "Barrel" Saddles, Ladiaca mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear with Hipshot Bass Xtender "Drop D" on the E String, Snímače: Tony Franklin Single-Coil Jazz Bass with Hex Screw Pole Pieces and Ceramic Bar Magnets, Tony Franklin American Split Single-Coil Precision Bass, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: Black

  Tony Franklin Fretless Precision Bass je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Artist, vyrobená na základe signovaného modelu slávneho anglického basgitaristu Tonyho Franklina. Tento model vôbec prvej elektrickej basgitary, je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti nástroja, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom aj pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s klasickým tvarom Precision Bass, je zhotovené z výberového jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený bezpražcovým ebenovým hmatníkom. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,62" (41,3mm). Gitara je vybavená dvoma špeciálnymi snímačmi Tony Franklin Single-Coil Jazz Bass s Hex Screw Pole Pieces a keramickým magnetom pri kobylke a Tony Franklin American Split Single-Coil Precision Bass pri krku. Hardware obsahuje 4 dielnu kobylku American Vintage Bass so Single-Groove Steel "Barrel" strunníkom a špeciálnu ladiacu mechaniku Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear s Hipshot Bass Xtender "Drop D" na E strune. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou Black.

Parametre a špecifikácia

Typ

Precision Bass, Signature

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strún

4x, Oceľ

Farba podľa výrobcu

Black

Povrchová úprava

Lesklá

Telo

Jelša

Krk

Javor

Profil krku

Modern C

Hmatník

Ebony

Rádius hmatníka

9,5"

Počet pražcov

Bezpražcová

Menzúra (mm)

864

Snímače

1x Fender Tony Franklin Single-Coil JB , 1x Fender Tony Franklin American Split Single-Coil PB

Konfigurácia snímačov

SS

Ladiace mechaniky

Fender

Hardware

Chrome

Ovládače

Volume (2 x), Tone

Elektronika

Pasívna

Šírka nultého pražca (mm)

41,3

Puzdro/kufor v cene

Kufor

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Tony Franklin Fretless Precision Bass Ebony Fingerboard, Black
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť