Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Denon MCX8000 DJ kontroler

4,71
Samostatný DJ player a kontroler. MCX8000 je DJ player a kontroler, ktorý umožňuje DJ-om využívať všetky jeho funkcie bez použitia počítača. Tento mix, player a kontroler v jednom je poháňaný svojím vlastným zvukovým softwareom Engine 1.5, ktorý...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky. Odporúčame vybrať si alternatívny produkt.
Vybrať alternatívu (4)
DJ kontroler Denon MCX8000 DJ kontroler

Denon MCX8000 DJ kontroler

Vybrať alternatívu (4)

Kód produktu: MCX8000 | ID: 226313

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

Denon MCX8000 DJ kontroler

Samostatný DJ player a kontroler. MCX8000 je DJ player a kontroler, ktorý umožňuje DJ-om využívať všetky jeho funkcie bez použitia počítača. Tento mix, player a kontroler v jednom je poháňaný svojím vlastným zvukovým softwareom Engine 1.5, ktorý sa stará o všetku prácu, na ktorú ste mali doteraz so sebou svoj laptop. Okrem toho, že ide o kompaktnú a ľahko prenosnú kompletnú DJ stanicu, ponúka MCX8000 2 USB vstupy pre samostatné prehrávanie z úložiska alebo 1 USB s napájaním pre externé disky. Prehľad zabezpečia dva HD displeje a absolútne pohodlie aj kompatibilita so Serato DJ. Vstavané sú samozrejme aj 24 bitové efekty, Pitch Bend, Sampler, Slicer a 16 podsvietených padov. MCX ponúka celú radu konektorov pre bezproblémové zapojenie v akejkoľvek situácii ako napríklad: XLR Booth Out, XLR Master Out, 4x RCA in Line/Phono, 2x Mic in, USB, Ethernet alebo High Retention SB port. Kompatibilita: Mac OS x 10.8, 10.9 , 10.10, Windows 7, 8.1, 10.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Built-in Engine Software
What is Engine? Engine is the exclusive revolutionary DJ software under the hood of the MCX8000 that enables you to perform without a laptop. This amazing software brings you front and center to play your sets with the ability to just use a thumb drive with Engine. Engine 1.5 software has many advantages once installed on your PC/Mac to create your playlists/crates set cue points and analyze your entire library.

Serato DJ Ready
You have the advantage of having the best of both worlds, since the MCX8000 is compatible with the latest Serato DJ software and enables you to use 4-channels. There is also a DVS upgrade package, giving the MCX8000 unlimited possibilities.

Hand-Off With Ease
Transition between two DJs with ease! There are no interruptions between sets as Engine software enables the DJ to either plug into the MCX8000 via USB or Serato DJ while in sync with the vibe. There are two USB ports for flash drives and around the back of the MCX8000 there is a powered USB port for external hard drive used with Serato DJ.

Sound and Effects Matters
Built with onboard sound effects and a 24-bit pristine sound, the MCX8000 delivers a high-quality controller with XLR outputs for both the DJ booth and PA system. To top off the amazing sound, there are three sound effects built in: delay, echo and noise.

Next Generation In High Performance Media Player/Controller
The MCX8000 is the only media player/ controller that has its own built-in software and interfaces seamlessly with Serato DJ. We propel the DJ into the next generation of high performance standalone technology (Engine) with high-definition screens, simultaneously run Serato DJ, and a solid professional grade 24-bit 4-channel mixer which makes you limitless.  

Parametre a špecifikácia

Funkcie

Integrovaná zvuková karta


Balenie

Napájanie

Napájanie

Adaptér


Príslušenstvo

Adaptér súčasťou balenia


Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť

8,3 kg


Krajina

Krajina pôvodu

Taiwan


Odporúčané príslušenstvo

Celkové hodnotenie založené na 4 používateľských recenziách:

4,71

Martin R.

Celkový dojem

Dátum
13.12.2016

Je to pevné ako tank, tlačidlá: kombinácia tvrdá guma a plast. Otočné ovládače všetky pogumované - nešmýkajú sa. Úplne všetky tlačidlá podsvietené. Tlačidlá Play a Cue plastové s vrstvou kovu na povrchu s vyrytými značkami CUE a PLAY ktoré nikdy používaním nezoderiete! Vynikajúca kvalita mikrofónnych predzosilňovačov s vážne nízkym šumom, výborný, plný dynamický a ani v špičke neskreslený zvuk. Vstavané 2 efektové jednotky pre každý deck. viac na: https://www.youtube.com/watch?v=Sfo224GmbXg

Anonym

Celkový dojem

Dátum
14.07.2016

Vlajková loď DENON co dodat !