Balbex FS2 Prúty
Paličky zložené z 19 špajdľou o priemere 3mm vyrobených z Premium Hraba. Celkový priemer paličky je 15 mm, spodná časť je plastová. Floppy sticks FS1, 2, 3, 4 sú zložené zo špajlí vyrobených z Premium hrabu. Tieto špajle sú veľmi pružné, odolné a majú veľmi dlhú životnosť.
Paličky zložené z 19 špajlí s priemerom 3mm vyrobených z Premium Habru. Celkový priemer paličky je 15 mm, spodná časť je plastová.
Floppy sticks FS1, 2, 3, 4 sú zložené zo špajlí vyrobených z Premium hrabu. Tieto špajle sú veľmi pružné, odolné a majú veľmi dlhú životnosť.
Na výrobu špajlových paličiek pod názvom FS 5 a FS 6 používame veľmi kvalitné bambusové drevo. Floppy sticks vyrobené z bambusových špajlí majú vynikajúce odrazové vlastnosti a ich životnosť je mnohokrát dlhšia ako u bežných špajľových paličiek vyrobených z akéhokoľvek iného materiálu. Bambusové špajle sa nelámu a po ich dlhodobom používaní sa ich konce rozstrapkajú a nástroj potom znie ako keď sa na neho hrá klasickými metličkami.
Krajina pôvodu
Česko
Na základe počtu hodnotení: 1
Všetky hodnotenia pochádzajú od overených zákaznikov, ktorí si u nás produkt v minulosti zakúpili.
Dokumenty
Bezpečnostné pokyny
Príslušné bezpečnostné pokyny k produktu nájdeš v návode na použitie.
