Niceboy VEGA 6

Digitálne videokamery | Kód produktu: VEGA-6 | ID: 300868

Niceboy VEGA 6

Športová kamera vybavená pokročilou šesťosou elektronickou stabilizáciou. Umožňuje vytvárať zábery v reálnom (nie interpolovanom) 4K rozlíšení. Fotoaparát robí fotky v kvalite až 12 Mpx. Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje nahrané zábery ihneď zdieľať. Umožňuje tiež kameru ovládať cez aplikáciu v mobilnom telefóne alebo v tablete. Pre ešte väčšie pohodlie a výdrž je do balenia pridané aj diaľkové ovládanie. Vďaka funkcii cyklického natáčania (automatické prepisovanie najstarších záznamov) je vhodná ako kamera do auta. Kamera je dodávaná s bohatým príslušenstvom, medzi ktoré patria vodotesný kryt do 30 m, držiak na bicykel, príchytky na prilby a mnoho ďalších.

Špecifikácia: Možnosti videa: 4K a 2.7K pri 30 FPS (natívne), Full HD 1080p 60/30 FPS a HD 720p 120/60/30 FPS. Širokouhlý 170° objektív vytvára zábery s efektom rybieho oka. Slow Motion, časozberné video a mnoho iných funkcií. Zabudovaný 2" LCD displej. 70 minút záznamu (pri nahrávaní v najvyššej kvalite). Podpora pamäťových kariet microSD s kapacitou až 64 GB. Menu kamery aj v českom jazyku. USB 2.0 port. HDMI výstup. Formát výstupu videa: MP4. Optická zdrojová frekvencia: 50 Hz / 60 Hz. Kapacita batérie: 1050 mAh. Rozmery: 62 x 46 x 29 mm. Hmotnosť: 60 g. Obsah balenia: Akčná kamera. Vodotesný obal (pripojiteľný k ďalšiemu príslušenstvu). Náhradné dvierka s prieduchmi (pre lepšie nahrávaný zvuk). Príchytka na riadidlá. Nabíjačka + USB kábel. Batéria. Nalepovacie príchytky (napríklad na prilbu) + samolepky. Otvorený držiak (pripojiteľný k ďalšiemu príslušenstvu). Súprava príchytiek na pripojenie obalu a držiaka k ďalšiemu príslušenstvu. Čistiaca handrička. Diaľkové ovládanie. Viacjazyčný manuál (vrátane slovenského jazyka)

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Niceboy VEGA 6 alebo ste mali možnosť produkt používať?

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | Niceboy VEGA 6
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť