IK Multimedia iKlip 3 Deluxe

Stojany pre PC a Tablet | Kód produktu: SIKM967 | ID: 309000

IK Multimedia iKlip 3 Deluxe

Univerzálny držiak pre tablet s uchytením na mikrofónovom stojane a foto statíve. Vybavený je štandardným závitom UNC ¼”-20 pre uchytenie na akomkoľvek statíve pre fotoaparát. Uchytenie na akomkoľvek mikrofónovom stojane je možné 3 spôsobmi: na hlavnej tyči stojanu – uchytenie priamo, uchytenie na bočnej strane, uchytenie na ramene šibenicového stojanu. IKlip 3 predstavuje najuniverzálnejší držiak s nastavením optimálnej polohy. Univerzálny držiak s flexibilným nastavením ramien je kompatibilný s akýmkoľvek tabletom (iPad Pro, Samsung Galaxy, iPad mini a podobne). Vyrobený je z kvalitného termoplastu a ponúka robustnú konštrukciu a nízku hmotnosť. Obsahuje odolné gumené úchyty, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť. Navyše bezpečne uchytia tablet a pri prenose nie je potrebné demontovať zariadenie. Zariadenie je možné uchytiť prostredníctvom držiaka s ochranným krytom aj bez neho. Verzia iKlip 3 Deluxe navyše umožňuje jednoduchú montáž na držiak 1,2” (30 mm). Stĺpový držiak umožňuje inštaláciu v priebehu niekoľkých sekúnd a pripája sa k prednej alebo bočnej strane takmer akéhokoľvek pólu, horizontálneho aj vertikálneho. 5 možností uchytenia ponúka univerzálnu možnosť využitia.

Balenie obsahuje: iKlip 3 držiak, držiak pre uchytenie na statíve, závitový adaptér - UNC 1/4"-20 male - 5/8"-27 female, držiak pre uchytenie na mikrofónovom stojane.

  • Kompatibilný s iPad, iPad mini, iPad Air, iPad Pro a akýmkoľvek tabletom s rozmerom od 7“ do 12,9“ (aj s ochranným krytom).
  • Materiál: termoplast.
  • Nastaviteľná šírka: 160 mm (min) - 230 mm (max).
  • Hmotnosť: 340 g.
  • Farba: Black

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte IK Multimedia iKlip 3 Deluxe alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | IK Multimedia iKlip 3 Deluxe
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť