Súperiť s najnovšími klávesmi Yamaha PSR-SX700 a PSR-SX900 v disciplínach digitálny zvuk, dizajn, či pocit z hrania je takmer nemožné. Už na štartovacej čiare je všetkým jasné, kto bude víťazom. Jedná sa totiž o najnovšiu generáciu populárnych nástrojov PSR-S série, ktoré boli vytvorené, aby poskytovali jedinečný zážitok z hrania a maximálny produkčný výkon. A výsledok je skutočne unikátny. Oba nástroje vyzdvihujú jedinečnosť a individualitu každého hráča a sú vybavené množstvom nápadov a funkcií, ktoré za každých okolností podporujú vaše hudobné nápady. Fanúšikovia PSR-SX série sa môžu tešiť nie len na nový, fascinujúci design, ale i na prepracované užívateľské rozhranie s dotykovým displayom, programovateľné tlačidlá, live-kontrolery, no najmä na intuitívne ovládanie. Čakajú na Vás hodiny zábavy. Komponovanie skladieb je vďaka veľkej škále hudobných štýlov jednoduchšie ako kedykoľvek doposiaľ a rytmické sprievody robia z týchto nástrojov skvelého hudobného partnera.

V roku 2001 prišli modely PSR-1000 a PSR-2000 s úspešným konceptom centrálneho grafického displeja a už o 3 roky neskôr ich nasledoval PSR-3000 s inováciami ako USB, či "Mega Voice" technológiou. Teraz, po 15-tich rokoch prichádza na trh najnovšia generácia radu PSR-SX s ultrarealistickými zvukmi a doposiaľ najväčším výberom štýlov a funkcií, ktorá mieri na každého klávesáka bez ohľadu na hudobný štýl.

Čo získaš kúpou týchto nových klávesov PSR-SX700 a PSR-SX900, ak si doposiaľ ešte pri starších modeloch, sa dozvieš z tejto tabuľky:

© 2004-2020 Muziker | yamaha-psr-news
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť