Xiaomi M365 Electric Scooter Black

Elektrické kolobežky | Kód produktu: 16133-XIAOMI | ID: 288955

Xiaomi M365 Electric Scooter Black

Zvýhodnené sety
s týmto produktom

Xiaomi M365 Electric Scooter Black
Xiaomi OEM Carry Bag for Mi Electric Scooter Black

Xiaomi M365 Electric Scooter Black

Elektrická kolobežka. Na jedno nabitie prejdete s kolobežkou až 30 km a dosiahnete maximálnu rýchlosť 25 km/h. Vďaka svojej pevnej a vysokoodolnej konštrukcii zvládnete jazdu aj po nerovnom povrchu či počas slabého dažďa. Na pravej strane riadidiel je umiestnená páčka pre akceleráciu a naľavo nájdeme klasickú brzdu. Ak potrebujete kolobežku preniesť, jednoducho sa uvoľnia riadidlá a sklopia sa k zadnému kolesu. Riadidlá sa v túto chvíľu zmenia na rukoväť a vy kolobežku šikovne a ľahko odnesiete. Vďaka konštrukcii z leteckého hliníka váži kolobežka iba 12,5 kg. Mobilná aplikácia ponúka dokonalý prehľad o vašej kolobežke. Praktická je najmä možnosť kontroly kapacity batérie a aktuálneho dojazdu. Počas jazdy môžete pohodlne sledovať stav batérie na svetelnom paneli s 4 LED svetlami uprostred riadidiel. V aplikácii je potom samozrejmosťou sledovanie prejdenej vzdialenosti a maximálnej rýchlosti. Maximálna nosnosť je 100 kg. Farebné prevedenie: Black.

Parametre a špecifikácia

Výkon

Maximálny dojazd

Maximálna rýchlosť

Užitočné zaťaženie

100 kg

Hmotnosť

12,5 kg

Farba

Farba podľa výrobcu

Black

Osvetlenie

LED Head Light, LED Tail Light

Bluetooth

Áno

Doba nabíjania (hodiny)

5

Stupeň ochrany krytom

IP54

Kapacita batérie

7,8 Ah

Typ batérie

Lithium

Priemer kolies

8,5''

Rozmery

108 x 43 x 108 cm

Výkon (Watt)

250

Variant

Štandardná ponuka

Životnosť batérie

6 mesiacov

Zakúpte si Xiaomi M365 Electric Scooter Black vo výhodnom sete.

SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Celkové hodnotenie založené na 4 používateľských recenziách:

4,75

Vlastníte Xiaomi M365 Electric Scooter Black alebo ste mali možnosť produkt používať?

Lukáš M.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
12.09.2019

Po mesiaci jazdenia na cestu k vlaku, od vlaku do práce a späť mám najazdených 216 km, pričom sa snažím dávať pozor si na výmole a pod. Už sa však dostavili choroby, s ktorými je nutné počítať. Napr. mierne vôla v kĺbe, pričom ale motýlika (plastová podložka) zatiaľ nepotrebujem. Presne dnes mi však povolila priečna skrutka uzamykacieho mechanizmu kĺbu, z ktorej som stratil protikus. Pravidelne kontrolujem vôľu všetkých skrutiek, ale aj tak sa to stalo. S touto závadou je nebezpečné jazdiť. Výhodou je, že na internete sa dajú kúpiť náhradné diely, šikovnejší človek to zvládne vyriešiť aj svojpomocne a návštevou železiarstva. Napriek nešťastne riešenému uzamykaciemu mechanizmu kĺbu odporúčam kolobežku. Je nutné však rátať, že sa o kolobežku musíte starať a nepodceňovať vôľu v riadidlách, prípadne neobvyklé zvuky, ktoré určite budete vedieť identifikovať.

Zuzana V.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
17.05.2019

Super👍

Gabriella H.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
23.10.2019

A roller nagyon jó, hamar gyorsul, ezért óvatosan kell vele menni. Lábbal is lehet hajtani, így jó erőnlétet is ad. Ajánlatos az Eco módban menni vele, így 25km/h helyett csak 18-ra gyorsul fel a gép. Én megszerettem.

Hidde v.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
03.06.2019

I ordered this Xiaomi M365 sunday 26th of May and it arrived on the 3rd of June. A bit longer than expected, but this was due to DHL parcel. Had a few questions about my order, got answered very quick, polite and accurate so thumps up to the customer care of Muziker. Haven't ridden much with the scooter since it came today, but overall first impression is very good (as I already saw on all the Youtube reviews). Price was/ still is the lowest at Muziker and the service didn't suffer from it. (Gearbest has flash sales, but due to the import taxes it's still more expensive most of the times). very happy ;)

© 2004-2020 Muziker | Xiaomi M365 Electric Scooter Black
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť