TrueCam M5 WiFi

Digitálne videokamery | Kód produktu: M5-WIFI | ID: 315596

TrueCam M5 WiFi

Full HD kamera do automobilu s magnetickým držiakom. Predstavuje najpraktickejšiu kameru spoločnosti TrueCam. Oproti ostatným modelom obsahuje lepší magnetický držiak, vynikajúcu optiku Sony, veľa užitočných funkcií a kvalitný Full HD záznam. Kamera je ideálna v každej situácii a to cez deň aj v noci. Pri nehode zabezpečuje spoľahlivé dôkazy.

Vďaka magnetickému držiaku ponúka TrueCam M5 WiFi rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Špeciálna zarážka navyše upevní kameru pevnejšie a bezpečnejšie. Objektív je rovnako vybavený magnetom pre uchytenie doplnkového polarizačného filtra.

Kamera vytvára záznam vo vysokom rozlíšení a vďaka uhlu záznamu 150° nahráva všetko pred vozidlom bez skreslenia obrazu vrátane dôležitých objektov ako je ŠPZ vozidiel. Ponúka frekvenciu 30 snímok za sekundu a špičkový optický snímač s rozlíšením 1080 p, čo zabezpečuje kvalitný záznam aj pri rýchlom pohybe.

Vďaka zabudovanej WiFi umožňuje kamera jednoduchý prenos dát, úpravu a nastavenie prostredníctvom smartfónu a aplikácie.

Použitím úplne novej šošovky a snímača Sony Starvis, ktorý je optimalizovaný pre nahrávanie videa pri zhoršených svetelných podmienkach, je dosiahnutá najlepšia kvalita nočného záznamu na trhu. Kamera pri jazde neustále prispôsobuje nastavenie daným podmienkam. To zabezpečuje dôkazové zábery aj pri slabom svetle mimo obce. V meste s ostrými prechodmi svetla (napríklad pri výjazde z tunela) je k dispozícii funkcia WDR.

TrueCam M5 WiFi prináša kompaktný dizajn vďaka čomu nebráni vo výhľade. Obsahuje 2“ displej s vynikajúcou čitateľnosťou a širokým pozorovacím uhlom. To zabezpečuje pohodlné prehrávanie záznamov a úpravu nastavení. Kamera disponuje nenápadnou matnou čiernou povrchovou úpravou.

Kamera je vybavená užitočnými funkciami ako je automatické zapnutie, nahrávanie do slučky (vymaže najstaršie záznamy pre uvoľnenie pamäte), uzamknutie videa pri rozpoznaní nárazu pomocou G-senzora a menu v Slovenskom a Českom jazyku.

Pri náraze do zaparkovaného vozidla je automaticky spustený záznam vďaka detekcii pohybu prostredníctvom G-senzora - potrebné pripojenie k napájaniu. To zabezpečí potrebný dôkazový materiál pre políciu a poisťovňu.

Kamera obsahuje miesto tradičnej batérie superkondenzátor, ktorý je spoľahlivejší, bezpečnejší, ponúka dlhšiu životnosť a lepšiu odolnosť pri zmene teploty. Pri prevádzke je potrebné neustále napájanie.

V ponuke je voliteľný magnetický GPS modul s detekciou radarov (33 tisíc pevných radarov v 36 krajinách sveta). Zároveň je možné vo video zázname zobrazovať aktuálnu rýchlosť.

 • Obsah balenia: kamera TrueCam M5 WiFi, magnetický držiak s 3M nálepkou, adaptér pre autozapaľovač s dvoma USB výstupmi, napájací micro USB kábel s dĺžkou 3 m, Micro SD/USB adaptér, náhradná 3M nálepka (2x), 3M držiak pre uchytenie napájacieho kábla (5x), ochranný obal, manuál
 • Rozlíšenie videa: Full HD (1920 x 1080 px) @ 30 fps, HD (1280 x 720 px) @ 60 fps, HD (1280 x 720 px) @ 30 fps
 • Uhol snímania: 150°
 • Formát videa: MP4, kompresia H.264
 • Rozlíšenie fotografie: 12 Mpx
 • Formát fotografie: JPEG
 • Zvuk: zabudovaný mikrofón s možnosťou vypnutia
 • LCD displej: 2" 320 x 240 px
 • Pamäť: Micro SD až 64 GB
 • Konektivita: WiFi
 • Funkcie: magnetický držiak, WDR, parkovací režim, detekcia pohybu, G-senzor, záznam do slučky, ochrana súborov, automatické spustenie, magnetický GPS modul s detekciou radarov (doplnkovo), magnetický CPL filter (doplnkovo)
 • Jazyky menu: Slovenčina, Čeština, Angličtina, Nemčina, Poľština, Maďarčina
 • Napájanie: superkondenzátor
 • Rozmer: 69 x 45 x 34 mm

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte TrueCam M5 WiFi alebo ste mali možnosť produkt používať?

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | TrueCam M5 WiFi
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť