Rebríček 10 najhorúcejších noviniek Leta 2019

native_instruments
Táto horúca apokalypsa sa našťastie končí a my si môžme zrekapitulovať, ktoré novinky nás dokázali v lete ochrániť pred úhynom z tepla. Toto je tá najlepšie vychladená desiatka:

10 - Rock Off

To tvoje roztrhané a 100x vypraté tričko s nápisom Guns N' Roses by si už naozaj mal hodiť do koša a kúpiť si niečo pekné. Napríklad úplne nové tričko s nápisom Guns N' Roses máme k dispozícii v 6 veľkostiach a viacerých farbách. No a okrem toho sa ti to staré tričko zrazilo, a ty už tiež nie si "M"ko.

audio komplete
for producents

9 - Novox Mobilite

Už z názvu je jasné, že je to čosi mobilné no najprv som sa zľakol, že je to prenosný ohrievač vzduchu s mikrofónom. To ma zaujalo a tak som to ihneď zapojil. Hrá to bez zaváhania, dokonca kolega ktorý sa zajakáva začal do toho plynule rozprávať. Výborná vec na hovorené slovo - ak máš čo povedať. Ak nemáš, nevadí - prehráva to aj hudbu.

8 - AIAIAI

Aiaiaaai - presne toto som zvolal, keď som si prvý krát skúsil slúchadlá tejto značky. Jednak sa dajú vyskladať po jednotlivých dieloch (náušníky, konštrukcia, kábel) a okrem toho mi v nich už neodstávajú uši. Zároveň poskytujú zimomriavkovo dobrý zvuk, čo sa v lete zíde.

for artists
for youtubers

7 - Kemper Profiler Stage

Najprv boli gitarové efekty iba analógové. Potom prišli do módy digitálne a pobláznili celý svet. Potom ten istý svet zistil, že analógové sú predsa len nejaké lepšie a vrátili sa späť ku analógu. No a potom prišiel Kemper. Teraz sa dá zohnať nie iba v rackovej verzii, ale aj v podobe pedalboardu. Čistá digitálna krása.

6 - Snake Oil

Hadí olej sa vyrába lisovaním hadov za studena a používa sa výhradne na podporu rastu vlasov. Absolútne to nefunguje. Čo však funguje perfektne sú dva fuzz/booster pedále od Chapmana. Skúšali sme ich v kancelárii a naozaj mi začali rásť vlasy. Zatiaľ z nosa a uší, ale ešte ich budem skúšať a dám vedieť. No zvuk majú tvrdý ako Brexit "Made in England"

komplete audio 1
komplete audio 1

5 - Yamaha PSR SX700 a 900

7 palcový dotykový display na týchto keyboardoch má lepší obraz než televízor mojej babičky a zvuk orgánu je skutočnejší než ten, čo jej hral na svadbe. Yamaha opäť raz preháňa a napchala do tejto SX série všetky najnovšie súčiastky sveta, aby znemožnila svoju konkurenciu. Myslím, že sa podarilo.

4 - KRK Rokit G4

"Strč prst skrz KRK" povedz to 3x rýchlo za sebou, ale určite nepchaj prsty do štvrtej série týchto štúdiových monitorov. Žlté membrány sú vyrobené z kevlaru a to je presne ten materiál, z ktorého sa vyrábajú nepriestrelné vesty. Skrátka za obyčajnú cenu dostaneš nepriestrelné monitory roku 2019 - a to sa oplatí.

komplete audio 1

3 - Focusrite - zvukové karty 3. generácie

komplete audio 2

Každá generácia si o sebe myslí, že je tá "posledná dobrá" a nikdy to nie je pravda. Ako prví to začali tvrdiť rodičia v dobe kamennej, keď ich deti vo voľnom čase vynašli pästný klin. "Kukni mamko s čím sa to naše dieťa zase hraje! Čo len z neho vyrastie?!" Focusrite 3.generácie je dôkazom, že zvukové prevodníky sú z generácie na generáciu kvalitnejšie a domáce štúdiá tak produkujú stále lepší a profesionálnejší zvuk.

2 - Fender Vintera

komplete kontrol m32

Do novej éry, ale s vintage odkazom, vyráža Fender so svojou Vintera sériou. Strat, Tele, Jaguár, Mustang aj obe kultové basgitary Precision a Jazz sú poobliekané v špinavých farbách s vintage zápáchom a to je dôvod, prečo milujem Fender. Teda...nie kvôli zápachu...to som myslel obrazne. Chápeš.

1 – A na prvé miesto nášho rebríčka sa dostala TADADÁÁÁ .......

Firma Roland, ktorá sa po desiatich rokoch prekvapivo vrátila k syntetizátorom Fantom. A to je super. Totálna japonská pecka v troch veľkostiach počúva na slovo moderných hudobníkov aj starých páprdov. Páprdovia prepáčia, ale Fantóm syntetizátorov sa vracia!

komplete kontrol m32
© 2004-2019 Muziker | Top 10 2019
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť