Suunto 9 G1 Baro Black + HR Belt

Smart hodinky a náramky | Kód produktu: SS050089000 | ID: 286900

Zvýhodnené sety
s týmto produktom

Suunto 9 G1 Baro Black + HR Belt
Suunto 24 URB2 Leather Strap Black/Black M

Suunto 9 G1 Baro Black + HR Belt

Multišportové GPS hodinky. Hodinky sú určené pre dlhé, náročné tréningy, preteky a extrémne dobrodružstvá. Tri preddefinované režimy batérie - Performance, Endurance a Ultra - poskytujú od 25 až po 120 hodín času nahrávania so zapnutým sledovaním GPS. Používajú inteligentné pripomienky založené na histórii aktivít, ktoré pomáhajú, aby boli hodinky vždy úplne nabité pred ďalším výletom. V prípade nedostatku energie počas cvičenia, hodinky automaticky odporúčajú zmeniť režim batérie. Jedinečný algoritmus FusedTrack kombinuje dáta GPS a snímača pohybu na zlepšenie presnosti dráhy a vzdialenosti. Predĺžuje sa tak životnosť batérie znížením výkonu GPS bez výrazného kompromisu presnosti. Kompatibilné s aplikáciou Suunto (Android a iOS). Vodeodolnosť hodiniek až do 100 m/330 stôp. Vrátane hrudného pásu Suunto Smart Sensor. Rozmery: 50 x 50 x 16,8 mm. Hmotnosť: 81 g. Farebné prevedenie: Black.

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Fínsko

Zakúpte si Suunto 9 G1 Baro Black + HR Belt vo výhodnom sete.

SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

5

Vlastníte Suunto 9 G1 Baro Black + HR Belt alebo ste mali možnosť produkt používať?

Tomáš K.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
10.05.2019

Suunto 9 je opravdu špička mezi multisportovními hodinkami. Nabízejí velké množství různých sportovních aktivit, které je navíc možné jednotlivě nastavit. Na Suunto 9 nejvíce oceňuji výdrž baterie. Ta potěší zejména ultra sportovce, ale i ty, kteří nechtějí vždy po pár dnech hodinky dobíjet, baterka vydrží opravdu dlouho. Navíc je možné upravit interval záznamu GPS polohy tak, že hodinky vydrží měřit ještě mnohem déle, ideální například pro několikadenní treky v horách. Aplikace Suunto App bohužel plně nevyužívá obrovský potenciál těchto hodinek, to by se snad brzy mělo změnit s plánovaným upgradem. +Mnoho sportovních režimů +Výdrž baterie +Nastavení intervalu GPS +Velká dotyková obrazovka (+tlačítka na ovládání během aktivity) -Optický senzor není zcela přesný při tréninku (vhodné použít hrudní pás), pro monitorování během dne však zcela dostačující

Doprava zdarma od 49,00 €
Cenová garancia
Výmena tovaru
Vlastný servis
Profesionálna podpora
© 2004-2019 Muziker | Suunto 9 G1 Baro Black + HR Belt
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Zapnúť