roland competition

Modul Roland TM-2 Trigger zadarmo k V-Drums TD-25

Roland trigger
Roland V-Drums TD-25 sú ako stvorené pre koncertných bubeníkov, ktorí potrebujú širokú zvukovú paletu. Získaj k nim modul Roland TM-2 Trigger zadarmo.
Ako na to?

Kúp Roland V-Drums TD-25 v Muzikeri do 31.3.2019.

Zaregistruj svoj výrobok na stránke Rolandeasteurope.com.

Dostaneš e-mail so žiadosťou o predloženie dokladu o zakúpení. Po jeho predložení a schválení môžeš čakať na tvoj darček.
Kúp si Roland V-Drums TD-25
Pravidlá a podmienky TU

Prečo V-Drums TD-25

Súpravy série Roland V-Drums TD-25 sú vybavené viac ako 200 dynamickými bicími a perkusnými nástrojmi, ktoré reagujú rovnako ako ich akustické verzie. Poskytujú tak expresívny zvuk pri skúšaní, nahrávaní aj hraní naživo. Niekedy však potrebuješ extra zvuky, ktoré nemáš k dispozícii.
 
Napríklad sprievodný zvuk perkusií, hlboký zvuk „808 Kick“ navrstvený na akustický kopák, alebo dokonca vokály a sprievodné stopy, ktoré nedokážeš vytvoriť pomocou súpravy.
drum set
roland trigger

Prečo TM-2 Trigger

Pomocou modulu Roland TM-2 Trigger Module rýchlo vyplníš hluché miesta v tvojej zvukovej palete. Tento malý modul je vybavený zvukmi bicích a perkusií, no môžeš si doň nahrať aj vlastné sample a maximalizovať tak jeho všestrannosť.
 
Ak sa používa so súpravou zo série V-Drums TD-25, umožňuje vrstvenie ďalších zvukov na zvuk kopáku a malého bubna (alebo akéhokoľvek bubna/činelu). Prípadne si môžeš pridať ďalšie pady a rozšíriť tak počet zvukov dostupných v rámci tvojej súpravy V-Drums.
Navyše, používanie modulu TM-2 nie je naviazané len na bicie V-Drums. Ak hráš na akustické bicie, pridaním modulu TM-2 do zostavy môžeš jednoducho vrstviť elektronické zvuky a sample na zvuk akustických bicích. Pripojením modulu k elektronickým bicím padom môžeš dokonca zväčšiť počet zvukov svojej akustickej súpravy.
Kúp si Roland V-Drums TD-25
© 2004-2019 Muziker | Roland promo 1
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Zapnúť