Marshall Acton Black

Stredné prenosné reproduktory | Kód produktu: Acton-BLK | ID: 217673

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

0800 140 055 Napíšte nám

Marshall Acton Black

Kompaktný reproduktor so štýlovým retro dizajnom, určený na reprodukciu hudby. Napriek svojim malým rozmerom disponuje skutočne veľkou hlasitosťou, kvalitným, dobre vyváženým zvukom s jasnými strednými frekvenciami, rozšírenými výškami, kvalitnou artikuláciou a hlbokým basovým pásmom.

Ponúka zosilňovač triedy D s výkonom 2x 8W + 1x 25W, 2x 3/4" tweetrom a jedným 4" woofrom. Ovláda sa pomocou troch potenciometrov pre Volume, Bass a Treble. Frekvenčný rozsah je 50Hz – 20kHz a deliaca frekvencia 4200Hz. Reproduktor je vybavený niekoľkými modernými prvkami ako napríklad Bluetooth pripojenie. Povrchová úprava: Black, Rozmery: 264mm x 160mm x 150mm  

Parametre a špecifikácia

Farba

Čierna

Farba podľa výrobcu

Black

Výkon

40 W

Prevádzka na batérie

Nie

Výkon (Watt)

40

Bluetooth

Áno

Adaptér súčasťou balenia

Áno

Zabudovaný reproduktor

Áno

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Celkové hodnotenie založené na 19 používateľských recenziách:

4,61

Vlastníte Marshall Acton Black alebo ste mali možnosť produkt používať?

Ján S.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
07.02.2018

Repro je kvalitné, zodpovedá cene. To som však zistil až po vyše mesiaci, pretože priložená sieťová šnúra bola nekompatibilná s boxom a tým pádom sa repro nedalo používať . Sklamaný som bol s reklamačného konania, ktoré trvalo vyše 1 mesiaca, kým mi nebola doručená správna šnúra. Muziker bol v tomto konaní dosť pasívny, musel som sa im s mojou dávno uplatnenou reklamáciou pripomínať a aj keď im správny kábel z medziskladu došiel, odoslali ho až na moju urgenciu po cca 10 dňoch.

Juraj B.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
21.06.2017

Je to geniálny reproduktor ikonická značka skvelé vyhotovenie nádherný čistý zvuk dobrá cena odporúčam aj pesimistom spokojnosť 120% veľmi dlho som nad ním premýšľal NEĽUTUJEM

Petra B.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
21.01.2016

Objednal som si túto mašinku s veľkým očakávaním! Toto sa do bodky naplnilo. Marshall si stojí za svojou kvalitou a tá je 110%ná. minibedňa hrá neuveriteľne presne, má plný zvuk a na svoje rozmery prevratný výkon. Pre mňa je to nielen plnohodnotný kus nábytku, ale už aj srdcovka!

Attila M.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
01.04.2019

Méretét meghazudtoló hang, rockzenéhez ideális :-)

Kuba O.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
10.07.2018

Acton je nádherný drobek, který ozvučí celou místnost. Mám Acton, který je na menší pokoj nebo třeba kuchyni ideální. Stanmore je mírně větší, ale na stole vypadá fantasticky, navíc má 2x input (3mm jack a 2 cinče), pro připojení k PC super. V obýváku máme Woburn a ten se kvůli sousedům v okruhu 1km neodvažuju dát naplno. Všechno v barvě Cream, ovládací panel mi přijde lehce do růžova (rose-gold). Jinak Woburn má optický input, kdo zvažuje třeba apple tv. Určitě doporučuju. Zvuk fantastický, zpracování tak na hraně (vůle potenciometrů už z výroby...). Určitě brát u Muziker, rychlost a cena, není o čem mluvit (objednával jsem v noci a do rána odesláno, masakr). J.

© 2004-2020 Muziker | Marshall Acton Black
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť