Marine Business Clear sada pohárov na víno

Stolovanie | Kód produktu: MB28104 | ID: 275104

Akcia
- 18%

Marine Business Clear sada pohárov na víno

Sada šiestich protišmykových pohárov na víno, ktoré je možné kombinovať s ostatnými sériami od Marine Business. Nárazuvzdorný a nerozbitný materiál Tritan je odolný voči horúcim teplotám až do bodu varu, ale aj voči chladu. Môžte si nechať pohár vychladiť v mrazničke. Odolný voči chemikáliám, drsným čistiacim prostriedkam, farbe a pachu. Rozmery: ø8cm / ø6cm - V. 21,5cm

Sada pohárov na víno z nárazuvzdorného a nerozbitného materiálu -TRITAN™. Špičkové prevedenie, vďaka použitému materiálu si zachováva svoj lesk a priehladnosť aj pri nápojoch s vysokým obsahom alkoholu. Spodok pohára je opatrený protišmykovým prúžkom, ktorý zabezpečuje vyskú stabilitu pri stolobvaní aj v náročnejších podmienkach. Poháre z kolekcie Clear je možné kombinovať s ostanými sériami od Marine Business.

Prevedenie: Clear

Materiál: Tritan

Rozmery: o 8 / o 6 cm; V. 21,5 cm

 

6 un | 21,5 cm H x o 8 / o 6 cm  |

 

The CLEAR wine glass is highly stable thanks to its non-slip base. It is made of TRITAN™. This material !s practically unbreakable and with its shine and transparency it will bring elegance to your table as well as remaining secure during meals.

The collection of non-slip glasses includes the Wine Glass, Champagne Flute and Water and Beberage glasses Can be matched up with any of the sailing tableware by Marine Business.

Parametre a špecifikácia

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Marine Business Clear sada pohárov na víno alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Marine Business Clear sada pohárov na víno
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť