M-Audio Home Studio Set 2

Master keyboardy 61 kláves | Kód produktu: KEYSTATION-61-MK3-SET | ID: 297545

M-Audio Home Studio Set 2

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny produkt vhodné.

Parametre a špecifikácia

Počet kláves

61

Veľkosť klávesov

Standard

Produkty v sete

1 x

M-Audio Keystation 61 MK3

M-Audio Keystation 61 MK3

USB MIDI keyboard disponuje 61 dynamickými klávesami v plnej veľkosti s prirodzeným pocitom pri hre. Výkonný MIDI kontroler je ideálny na vytváranie hudobných podkladov a použitie s virtuálnymi hudobnými nástrojmi na PC alebo Mac bez použitia ovládačov. Pre pripojenie k analógovým klávesovým nástrojom slúži 5-pin MIDI out. Vybavený je tlačidlami pre ovládanie akéhokoľvek nahrávacieho software/DAW a posuvným ovládaním pre Volume. Ergonomicky navrhnuté otočné ovládanie pre Pitch a moduláciu pridáva výrazové vlastnosti. Pokročilé ovládanie prostredníctvom posuvného fader-u a tlačidiel spolu s otočným ovládaním pre Pitch a moduláciu umožňujú ovládať parametre DAW a pluginov. Kompaktný dizajn umožňuje použitie na pracovnom stole, v štúdiu alebo na koncerte. Kompatibilný je aj so systémom iOS s voliteľným príslušenstvom Apple iPad Camera Connection Kit. Balenie obsahuje nahrávací software Pro Tools/First M-Audio Edition, Ableton Live Lite performance/recording software/DAW, AIR Music Tech Mini Grand – obsahuje 7 akustických klavírnych zvukov, AIR Music Tech Velvet virtual electronic piano – obsahuje 5 legendárnych elektrických klávesových zvukov z 60. a 70. rokov a AIR Music Tech Xpand!2 workstation. Rozmer: 995 x 189 x 68 mm. Hmotnosť: 4,1 kg. Farba: Black

1 x

M-Audio M-Track 2x2M

M-Audio M-Track 2x2M

USB prevodník s 2x2 rozhraním a High-headroom predzosilňovačmi. Prevodník je zasadený v kovovej krabičke s veľkým kovovým Volume potenciometrom a ďalšími 4 potenciometrami pre širšie ovládanie zvuku. Samostatný potenciometer pre Volume dostal aj výstup pre slúchadlá. Prevodník ponúka audio štúdiovej kvality s 24 bitovým rozlíšením pri frekvencii 192 kHz. M-Track 22 je vybavený dvojicou symetrických výstupov typu Jack 6,3mm a dvojicou kombinovaných TRS/XLR vstupov pre audio. Ďalšie dva vstupy slúžia pre nástroj. Samozrejmosťou je MIDI IN a MIDI OUT. Súčasťou balenia sú aj SW: AIR Creative Collection FX. Cubase LE, AIR Strike, AIR Xpand!2 a AIR Mini Grand. Farebné prevedenie: black.

2 x

M-Audio BX8 D3

M-Audio BX8 D3

Štúdiové monitory zo série BX. Tretia generácia monitorov série BX ponúka vyšší výkon, ako staršie modely, čo výrazne vplýva na čistejší, no najmä hlasnejší odposluch. O celkový výkon 150 W sa stará dvojcestný zosilňovač, ktorý distribuuje výkon 80W pre basové a 70 W pre výškové pásmo. BX8 D3 je osadený 8" basovým reproduktorom s vysoko teplotnou cievkou a tlmiacou gumovou obrubou a 1.25" výškovým meničom z prírodného hodvábu, ktoré dokopy produkujú zvuk vo frekvenčnom rozpätí od 37 Hz do 22 kHz. Pre dokonalé prispôsobenie basovej odozvy v miestnosti je k dispozícií technológia Acoustic Space Control. O hutnú projekciu v nízkom frekvenčnom pásme sa stará aj bass reflex na zadnej strane konštrukcie. Okrem toho je možné na zadnej strane nájsť aj konektory typu XLR a TRS 6,3 mm. Predný panel je vybavený diódou, ktorá jasne svieti ak je monitor natočený k posluchu pod správnym uhlom. Uvedená cena je za 1 kus. Rozmery: 250 x 302 x 384 mm, hmotnosť: 10,5 kg. Farebné prevedenie: Black.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte M-Audio Home Studio Set 2 alebo ste mali možnosť produkt používať?

Doprava zdarma od 49,00 €
Cenová garancia
Výmena tovaru
Vlastný servis
Profesionálna podpora
© 2004-2019 Muziker | M-Audio Home Studio Set 2
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Zapnúť