LAMAX S7 Dual

Digitálne videokamery | Kód produktu: S7-DUAL | ID: 315595

LAMAX S7 Dual

Duálna kamera s umiestnením v spätnom zrkadielku automobilu. LAMAX S7 Dual po inštalácii eliminuje potrebu každodennej inštalácie. Kamera je pripevnená pomocou gumených držiakov a ponúka nenápadný dizajn – nevzbudzuje pozornosť zlodejov. Prostredníctvom spätnej kamery je možné sledovať situáciu za vozidlom a pomocou parkovacích liniek pohodlne zaparkovať.

Full HD zábery

Predná kamera zabezpečuje vysoko kvalitné zábery v natívnom full HD. Vďaka vysokému rozlíšeniu a ostrému obrazu sú dobre viditeľné aj detaily ako je ŠPZ vozidla. Zadná kamera ponúka zábery v reálnom HD rozlíšení.

Kamera umiestnená v spätnom zrkadielku

Najväčšou prekážkou pre každodenné používanie kamery v automobile je nutnosť neustálej manipulácie, pripojenia a inštalácie. S7 Dual je možné ponechať stabilne v automobile. Kamera prináša nenápadný dizajn – nevzbudzuje pozornosť zlodejov. 4,3“ displej na pravej strane neprekáža vo výhľade a umožňuje používať zrkadielko k jeho pôvodnému účelu aj pri zapnutom displeji.

Jednoduché parkovanie

V dnešnej dobe je parkovanie problematické a náročné. Vďaka parkovacej kamere je parkovanie vozidla jednoduchšie aj v úzkych a menších priestoroch. Po správnej inštalácii je po zaradení spiatočky zobrazený obraz zo zadnej kamery s linkami pre parkovanie.

GPS modul

Vďaka GPS modulu je na displeji zobrazená presná aktuálna rýchlosť, súradnice a ďalšie údaje. Špeciálny prehrávač umožňuje sledovanie jazdy s náhľadom v online mapách. Okrem rýchlosti, súčasného záznamu z oboch kamier a smeru jazdy sú k dispozícii aj dáta z G-senzora. To pomáha určiť vinníka aj pri nepriehľadných nehodách - napríklad pri jazde v kolónach.

Nekonečné nahrávanie

Kamera umožňuje nahrávanie v tzv. časovej slučke. Prostredníctvom menu je jednoducho nastavená dĺžka a kamera následne zaznamenáva jednotlivé sekvencie. Po zaplnení pamäťovej karty sú najstaršie záznamy premazané novými.

Zámok videa

Akýkoľvek záznam je možné jediným stlačením tlačidla uzamknúť a chrániť ho pred vymazaním. V prípade nehody je záznam automaticky uzamknutý pomocou G-senzora, ktorý trojrozmerne sleduje smer jazdy a v závislosti na nastavenej citlivosti zaznamená každý náraz.

Detekcia pohybu

Pri rozpoznaní pohybu je automaticky spustené nahrávanie. Funkcia je aktívna len pri pripojení k napájaniu.

Parkovací mód

Pri náraze do zaparkovaného vozidla je automaticky spustený záznam prostredníctvom G-senzora. To zabezpečí potrebný dôkazový materiál pre políciu a poisťovňu. Displej je pri parkovacom móde vypnutý - nevzbudzuje pozornosť páchateľa.

Duálna kamera

LAMAX S7 Dual je dodávaná so zadnou kamerou. Ponúka prehľad o situácii za vozidlom a zabezpečuje jednoduché parkovanie. Záznam zo zadnej kamery je ukladaný v samostatnom súbore na pamäťovej karte a to aj v prípade detekcie pohybu alebo parkovacieho módu. Zadná kamera nahráva v HD rozlíšení a so zrkadielkom je prepojená pomocou kábla.

Automatické nahrávanie

Po pripojení kamery k napájaniu je automaticky zapnutá a spustí nahrávanie – nie je nutné zapínanie pred jazdou.

Oneskorené vypnutie

LAMAX S7 Dual umožňuje nastavenie dĺžky oneskoreného vypnutia. Po odpojení zo zdroja napájania je tak ukončené nahrávanie a kamera sa automaticky vypne. V prípade náhodného odpojenia je tak zachovaný posledný záznam.

Jednoduché ovládanie

Kamera LAMAX S7 Dual sa vyznačuje jednoduchým ovládaním. Značná časť funkcií je zapnutá a vypnutá prostredníctvom stlačenia jedného tlačidla. Prehľadná grafika a ikony displeja ponúkajú jednoduchú orientáciu a neodvádzajú pozornosť. Kamera je vybavená Slovenským a Českým menu.

Kontrola jazdy v pruhoch

Funkcia LDWS (Lane Departure Warning System) je ideálna pri dlhších trasách na diaľnici. Systém rozpozná deliace čiary jednotlivých pruhov. Po opustení jazdného pruhu kamera upozorňuje a tým zvyšuje bezpečnosť a minimalizuje riziko vzniku dopravných nehôd spôsobených únavou, alebo nepozornosťou.

 • Obsah balenia: Autokamera LAMAX S7 Dual, Zadná kamera, GPS modul, Kábel na prepojenie prednej a zadnej kamery, Napájací USB kábel do zapaľovača, Gumové úchyty k spätnému zrkadlu, Držiaky na káble, Manuál, MicroSD-USB adaptér 
 • Rozlíšenie prednej kamery: 1920 x 1080 30 fps, 1280 x 720 30 fps
 • Rozlíšenie zadnej kamery: 1280 x 720 25 fps
 • Displej: 4,3“ HD LCD
 • Uhol záberu: 140°
 • Video formát: MOV
 • Formát fotografie: JPG
 • Pamäť: Micro SDHC až 32 GB
 • Konektivita: USB
 • Dĺžka kábla: cca 5 m
 • Frekvencia siete: 50/60 Hz

Parametre a špecifikácia

Záznamové médium

Micro SDHC, Micro SDHC (max 32 GB)

Farba

Čierna

Farba podľa výrobcu

Black

Podporované formáty

JPG, MOV

Maximálne rozlíšenie videa

1280x720 (back camera), 1920x1080 (front camera)

Konektivita

USB

Navigačný systém

GPS

Priemer

10,9 cm

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte LAMAX S7 Dual alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | LAMAX S7 Dual
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť