https://nginx.new.muzikercdn.com/uploads/cms_files/3960/396058/bdd7860c.jpg

Muziker je miesto, ktoré spája každého človeka s jeho potrebami.
Či už si muzikant, cyklista, rybár, golfista, alebo všetko dokopy, každý mesiac ti dávame šancu na skokový posun v tvojich záľubách.

S elektrickou gitarou, ktorá si pamätá ešte Osmanskú ríšu, veľa kvalitných riffov nezahráš. Možno len šabľový tanec. Radšej poď vyhrať úplne novú, kompletnú výbavu pre gitaristov od značky Fender v hodnote 1 000 € a štýlovú mikinu Muziker.

Do žrebovačky sa zapojíš úplne jednoducho. Stačí, ak si do konca februára u nás niečo kúpiš a v košíku uplatníš kód:
WIN-TERA
Víťaza februárovej výzvy a hrdého majiteľa gitarovej zostavy Fender vyhlásime v priebehu marca, kedy ti oznámime ďalšiu súťaž o exkluzívne ceny.

https://nginx.new.muzikercdn.com/uploads/cms_files/3960/396059/17654912.jpg

Výherca januárovej výzvy je Josef z Benešova, ktorému gratulujeme a ešte dnes posielame parádnu lyžiarsku výbavu.

Vložením unikátneho kódu a odoslaním objednávky budete zapojený do súťaže. Za týmto účelom, ak sa slobodne rozhodnete do súťaže zapojiť, prevádzkovateľ - MUZIKER, a.s., so sídlom Einsteinova 18 851 01 Bratislava, IČO: 35840773 (ďalej aj len ako „prevádzkovateľ“) bude spracúvať číslo Vašej objednávky a Vaše kontaktné údaje v rozsahu e-mail a telefóne číslo v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Vaše osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať za účelom zaevidovania Vašej účasti v súťaži, vyhodnotenie samotnej súťaže a Vášho kontaktovania za účelom odovzdania vecnej ceny. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek namietať takéto spracúvanie. Všetky informácie súvisiace s ochranou osobných údajov, vrátane Vašich práv ako dotknutých osôb, sú sprístupnené na našom webovom sídle v sekcii „Ochrana osobných údajov" .

* Všeobecné podmienky súťaží

© 2004-2020 Muziker | Giveaway 2020
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť