https://eywa.muziker.com/uploads/cms_files/4644/464400/5b6a385d.jpg?ATTACHABLE_ITEM_TYPE=Cms::File&ATTACHABLE_ITEM_ID=2904

Muziker je miesto, ktoré spája každého človeka s jeho voľnočasovými aktivitami. Či už si muzikant, cyklista, rybár, golfista, alebo všetko dokopy, každý mesiac ti dávame šancu na skokový posun v tvojich záľubách.

Sadu na letnú dovolenku pri vode, s ktorou zažiješ kopu srandy, môžeš teraz vyhrať úplne bez námahy. Obsahuje dvojmiestny paddleboard Aqua Marina s pumpou, dve pádla, batoh a sopránové ukulele Fender – v celkovej hodnote takmer 1.000 €.


Do žrebovačky sa zapojíš úplne jednoducho. Stačí, ak si do konca júna u nás niečo kúpiš a v košíku uplatníš kód:
SUMMER-PACK

Poď vyhrať!

Výhercami májovej výzvy o 3 x digitálne piano Roland FP-30 sa stali: Jana F. (Slovensko - Bratislava), Demian M. (Rumunsko - Baia Mare) a Daniel K. (Česko - Náchod).
Gratulujeme a tešíme sa s vami.

Vložením unikátneho kódu a odoslaním objednávky budete zapojený do súťaže. Za týmto účelom, ak sa slobodne rozhodnete do súťaže zapojiť, prevádzkovateľ - MUZIKER, a.s., so sídlom Einsteinova 18 851 01 Bratislava, IČO: 35840773 (ďalej aj len ako „prevádzkovateľ“) bude spracúvať číslo Vašej objednávky a Vaše kontaktné údaje v rozsahu e-mail a telefóne číslo v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Vaše osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať za účelom zaevidovania Vašej účasti v súťaži, vyhodnotenie samotnej súťaže a Vášho kontaktovania za účelom odovzdania vecnej ceny. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek namietať takéto spracúvanie. Všetky informácie súvisiace s ochranou osobných údajov, vrátane Vašich práv ako dotknutých osôb, sú sprístupnené na našom webovom sídle v sekcii „Ochrana osobných údajov" .

* Všeobecné podmienky súťaží

© 2004-2020 Muziker | Giveaway 2020
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť