Garmin Fenix 5S Plus White. Seafoam band

Smart hodinky a náramky | Kód produktu: 010-01987-23 | ID: 285286

Garmin Fenix 5S Plus White. Seafoam band

Kompaktnejšie, no zároveň robustné športové inteligentné hodinky zo série fēnix s GPS funkciou a technológiou pre meranie srdcovej frekvencie na zápästí, ktoré prakticky využijete nielen pri rôznych outdoorových aktivitách, ale aj počas každodenného nosenia. Posyktujú farebné TOPO mapy s funkciou Trendline pre vyhľadávanie a sledovanie tých najlepších populárnych trás, rovnako ako satelitný príjem pre viaceré siete (GPS, GLONASS a Galileo) pre lokalizáciu v náročnom teréne, v ktorom je nepostačujúce GPS pokrytie. Okrem navigácie založenej na mapovom systéme umožňujú aj navigáciu pomocou vstavaných senzorov vrátane trojosého kompasu, gyroskopu a barometrického výškomera. Hodinky tiež umožňujú pohodlné uskutočňovanie každodenných platieb vďaka bezkontaktnému platobnému riešeniu Garmin Pay a poskytujú dostatok pamäte pre uloženie až 500 skladieb, pričom ponúkajú aj pripojenie pre Bluetooth slúchadlá. Sú napájané pomocou zabudovanej batérie, ktorej výdrž závisí od použitého režimu (až 7 dní pri štandardnom používaní, 4 hodiny v režime GPS pri počúvaní hudby, až 25 hodín v režime UltraTrac). Hodinky sú vyrobené s klenutým sklíčkom z chemicky zosilneného skla, nerezovým rámom, silikónovým popruhom a vláknami spevnenou polymérovou schránkou s kovovou zadnou časťou. Displej hodiniek má priemer 30,4 mm, rozlíšenie 240 x 240 pixlov, je dobre viditeľný aj pri priamom slnečnom žiarení a je transflexívny s funkciou “pixelovej pamäte” (MIP). Hodnotenie odolnosti voči vode: 10 ATM (odolné voči tlaku rovnajúcemu sa hĺbke 100 metrov). Fyzická veľkosť: 42 x 42 x 15,4 mm. Hmotnosť: 65 g. Biele farebné prevedenie s popruhom vo farbe morskej peny.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Garmin Fenix 5S Plus White. Seafoam band alebo ste mali možnosť produkt používať?

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | Garmin Fenix 5S Plus White. Seafoam band
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť