Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black

4-strunové P-Bass basgitary | Kód produktu: 019-2700-806 | ID: 214894

Spomíname
Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black

elektrická basgitara, Séria: Vintage Hot Rod, Tvar tela: Precision Bass, Telo: jaseň, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,62" (41,3mm), Počet pražcov: 20, Kobylka: 4-Saddle Fender Hi-Mass, Ladiaca mechanika: Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, Snímače: American Vintage '64 Single-Coil Jazz Bass, American Vintage '63 Split Single-Coil Precision Bass, Ovládacie prvky: 2x Volume, Master Tone, Povrchová úprava: Black

Vintage Hot Rod '60s Precision Bass je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Vintage Hot Rod. Tento model vôbec prvej elektrickej basgitary, je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti nástroja, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom aj pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s klasickým tvarom Precision Bass, je zhotovené z jaseňa. Pohodlný javorový krk s C tvarom, je osadený palisandrovým hmatníkom s 20 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,62" (41,3mm). Gitara je vybavená jedným snímačom American Vintage '64 Single-Coil Jazz Bass pri kobylke a jedným snímačom American Vintage '63 Split Single-Coil Precision Bass pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje 4-dielnu kobylku Fender Hi-Mass a ladiacu mechaniku Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys. Ovládacie prvky pozostávajú z dvoch ovládačov Volume pre každý snímač zvlášť a jedného ovládača Master Tone. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou Black. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Vintage Hot Rod '60s Precision Bass, Rosewood Fingerboard, Black
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť