Fender Vintage '62 Telecaster w/Bound Edges, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

T-Modely | Kód produktu: 027-5100-500 | ID: 214831

Spomíname
Fender Vintage '62 Telecaster w/Bound Edges, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Vintage '62 Telecaster w/Bound Edges, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická gitara, Séria: Classic, Tvar tela: Telecaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: Original Vintage Style Tele Bridge s 3 Threaded Steel Saddles, Ladiaca mechanika: Vintage-Style, Snímače: 2x 62 Tele Custom Single-Coil, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst

Vintage '62 Telecaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Classic. Tento model prvej elektrickej gitary slávnej firmy je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Vintage '62 Telecaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Telecasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo nástroja s tvarom Telecaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s C tvarom je osadený palisandrovým hmatníkom s 21 Vintage-Style pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi 62 Tele Custom Single-Coil pri kobylke a pri krku. Práve vďaka tejto kombinácií gitara disponuje priezračným, ostrím zvukom typickým pre tento nástroj. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku Original Vintage Style Tele s 3 Threaded Steel Saddles a ladiacu mechaniku Vintage-Style. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Vintage '62 Telecaster w/Bound Edges, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Vintage '62 Telecaster w/Bound Edges, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť