Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Gold Amber

4-strunové P-Bass basgitary | Kód produktu: 019-0086-850 | ID: 214882

Spomíname
Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Gold Amber

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Gold Amber

elektrická basgitara, Séria: Artist, Tvar tela: Precision Bass, Telo: výberová jelša, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,62" (41,3mm), Počet pražcov: 20, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Single-Groove Steel "Barrel" Saddles, Ladiaca mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear, Snímače: Tony Franklin Single-Coil Jazz Bass with Hex Screw Pole Pieces and Ceramic Bar Magnets, Tony Franklin American Split Single-Coil Precision Bass, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: Gold Amber

Tony Franklin Fretted Precision Bass je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Artist, vyrobená na základe signovaného modelu slávneho anglického basgitaristu Tonyho Franklina. Tento model vôbec prvej elektrickej basgitary, je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti nástroja, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom aj pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s klasickým tvarom Precision Bass, je zhotovené z výberového jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 20 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,62" (41,3mm). Gitara je vybavená dvoma špeciálnymi snímačmi Tony Franklin Single-Coil Jazz Bass s Hex Screw Pole Pieces a keramickým magnetom pri kobylke a Tony Franklin American Split Single-Coil Precision Bass pri krku. Hardware obsahuje 4 dielnu kobylku American Vintage Bass so Single-Groove Steel "Barrel" strunníkom a ladiacu mechaniku Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou Gold Amber. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Gold Amber alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Tony Franklin Fretted Precision Bass Maple Fingerboard, Gold Amber
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť