Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

Semiakustické gitary | Kód produktu: 024-3102-531 | ID: 214877

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

0800 140 055 Napíšte nám

Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

elektrická gitara, Séria: Modern Player, Telo: laminovaný javor s jelšovým centrálnym blokom, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: Pinned Adjusto-Matic with Anchored Tailpiece, Ladiaca mechanika: Fender Standard Cast, Snímače: 2x Fender "Wide Range" Humbucking, Ovládacie prvky: 2x Volume, 2x Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: Aged Cherry Burst

  Starcaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Modern Player. Tento model ďalšej elektrickej gitary s dutým telom od slávnej firmy, je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Hoci sa Starcaster vyrábal len krátky čas v druhej polovici 70-tych rokov, v neskoršom období si vyslúžil titul kultového nástroja. Po rokoch sa opäť vracia s ešte lepším zvukom, výkonom, konštrukciou a ohromujúcim vzhľadom, tónom a funkciami. Poloduté telo nástroja je zhotovené z laminovaného javorového dreva s jelšovým centrálnym blokom. Pohodlný javorový krk s C tvarom, je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma fantastickými snímačmi Fender "Wide Range" Humbucking pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku Pinned Adjusto-Matic s upevneným strunníkom a uzavretú ladiacu mechaniku Fender Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača a ovládačov Tone a Volume pre každý snímač zvlášť. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Aged Cherry Burst.

Parametre a špecifikácia

Typ

Semi-akustická

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strún

Oceľ, 6x

Farba

Sunburst

Farba podľa výrobcu

Aged Cherry Burst

Telo

Javor

Krk

Javor

Hmatník

Javor

Počet pražcov

22

Menzúra (mm)

648

Kobylka/tremolo

Adjusto-Matic

Šírka nultého pražca (mm)

42

Cutaway

Áno

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

4,88

Vlastníte Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst alebo ste mali možnosť produkt používať?

Ondrej Z.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
01.10.2017

Dobrý pomer cena / výkon, nadpriemerná kvalita spracovania (lak, drevo atď), potenciometre mohli mať vrch z kovu, nie plastu. Je ľahká, má fakt dobrý hmatník, krásny zvuk a flexibilitu úprav potenciometrami. Na moje prekvapenie aj keď má humbuckers, znie stále veľmi čisto a výškovo, typický Fender. Skvelo drží ladenie a má krásny zvuk. To som tu už písal, ale je tak krásny že som ho spomeul ešte raz. V tej cene mohol byť obal, nakoľko sa zháňa ťažko. Vynikajúca kúpa.

© 2004-2020 Muziker | Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť