Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

Semiakustické gitary | Kód produktu: 024-3102-531 | ID: 214877

Spomíname
Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

elektrická gitara, Séria: Modern Player, Telo: laminovaný javor s jelšovým centrálnym blokom, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: Pinned Adjusto-Matic with Anchored Tailpiece, Ladiaca mechanika: Fender Standard Cast, Snímače: 2x Fender "Wide Range" Humbucking, Ovládacie prvky: 2x Volume, 2x Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: Aged Cherry Burst

  Starcaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Modern Player. Tento model ďalšej elektrickej gitary s dutým telom od slávnej firmy, je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Hoci sa Starcaster vyrábal len krátky čas v druhej polovici 70-tych rokov, v neskoršom období si vyslúžil titul kultového nástroja. Po rokoch sa opäť vracia s ešte lepším zvukom, výkonom, konštrukciou a ohromujúcim vzhľadom, tónom a funkciami. Poloduté telo nástroja je zhotovené z laminovaného javorového dreva s jelšovým centrálnym blokom. Pohodlný javorový krk s C tvarom, je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma fantastickými snímačmi Fender "Wide Range" Humbucking pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku Pinned Adjusto-Matic s upevneným strunníkom a uzavretú ladiacu mechaniku Fender Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača a ovládačov Tone a Volume pre každý snímač zvlášť. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Aged Cherry Burst.

Parametre a špecifikácia

Preferovaná ruka

Telo

Krk

Hmatník

Farba

Farba podľa výrobcu

Aged Cherry Burst

Počet pražcov

22

Menzúra (mm)

648

Kobylka/tremolo

Šírka nultého pražca (mm)

42

Cutaway - Výrez

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

4,88

Vlastníte Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst alebo ste mali možnosť produkt používať?

Ondrej Z.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
01.10.2017

Dobrý pomer cena / výkon, nadpriemerná kvalita spracovania (lak, drevo atď), potenciometre mohli mať vrch z kovu, nie plastu. Je ľahká, má fakt dobrý hmatník, krásny zvuk a flexibilitu úprav potenciometrami. Na moje prekvapenie aj keď má humbuckers, znie stále veľmi čisto a výškovo, typický Fender. Skvelo drží ladenie a má krásny zvuk. To som tu už písal, ale je tak krásny že som ho spomeul ešte raz. V tej cene mohol byť obal, nakoľko sa zháňa ťažko. Vynikajúca kúpa.

© 2004-2020 Muziker | Fender Starcaster, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť