Fender Standard Stratocaster Plus Top Left Handed, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst

Elektrické gitary pre ľavákov | Kód produktu: 014-4621-552 | ID: 214870

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

+421 258 101 742 Napíšte nám

Fender Standard Stratocaster Plus Top Left Handed, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst

elektrická gitara, Séria: Standard, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Vrchná doska: plamienkový javor, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladiaca mechanika: Standard Cast, Snímače: 3x Standard Single-Coil Strat, Ovládacie prvky: Master Volume, 2x Tone, 5-polohový prepínač, Povrchová úprava: Tobacco Sunburst

Standard Stratocaster Plus Top je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Standard. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Standard Stratocaster Plus Top ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva s vrchnou doskou vyrobenou z plamienkového javora. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom, je osadený palisandrovým hmatníkom s 21 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená tromi snímačmi Standard Single-Coil Strat pri kobylke, v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style so synchronizovaným tremolom a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, dvoch ovládačov Tone pre krkový a stredný snímač a ovládača Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Tobacco Sunburst a je určená pre ľavákov.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Standard Stratocaster Plus Top Left Handed, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Standard Stratocaster Plus Top Left Handed, Rosewood Fingerboard, Tobacco Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť