Fender Squier Bullet Competition Mustang HH IL Lake Placid Blue Deluxe SET

Jaguar & Jazzmaster | Kód produktu: 037-1221-502-DELUXE-SET | ID: 344862

Fender Squier Bullet Competition Mustang HH IL Lake Placid Blue Deluxe SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Parametre a špecifikácia

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strún

Oceľ, 6x

Farba

Modrá

Farba podľa výrobcu

Lake Placid Blue

Profil krku

C

Hmatník

Indian Laurel

Počet pražcov

22

Konfigurácia snímačov

HH

Veľkosť pražcov

Medium Jumbo

Prepínač

3 - polohový, snímačový

Produkty v sete

1 x

Fender Squier Bullet Competition Mustang HH IL Lake Placid Blue

Fender Squier Bullet Competition Mustang HH IL Lake Placid Blue

1 x

Fender Frontman 10G

Fender Frontman 10G

Tranzistorové gitarové kombo, výkon 10 W, 1x6" reproduktor, ovládače Gain, Volume, Treble, Bass, prepínač Gain On/Off, vstup 1/8", Aux mini jack pre pripojenie MP3/CD, výstup 1 / 8 "mini jack pre slúchadlá, Rozmery: 14,6 x 26 x 27,9 cm, hmotnosť: 3,8 kg, Farba: čierna

1 x

Fender Professional Series Instrument Cable S/A 5,5 m Black

Fender Professional Series Instrument Cable S/A 5,5 m Black

Profesionálny nástrojový kábel s jedný rovným a jedným lomeným jack konektorom. Disponuje vysokou spoľahlivosťou a flexibilitou. Kábel ponúka hrubú, odolnú konštrukciu a používa vysokokvalitné komponenty, ktoré zachovávajú tón bez straty kvality. Okrem toho je vybavený špirálovým tienením. Kábel spoľahlivo poslúži v štúdiu a aj na pódiu.

1 x

Fender Pick 'N' Strap

Fender Pick 'N' Strap

Gitarový popruh z odolného materiálu s vreckom na trsátko. Predstavuje najzákladnejší model prinášajúci gitaristom pohodlie a stabilitu nástroja pri hraní. Popruh je široký 5cm a je ho možné nastaviť až na dĺžku 142cm. Je vyrobený v čiernej farbe s logom značky Fender na konci v červenej, striebornej, alebo zlatej farbe. Pri objednávaní nie je možnosť zvoliť farbu loga.

1 x

Fender FE405 Electric Gig Bag

Fender FE405 Electric Gig Bag

Gigbag pre elektrickú gitaru z modelovej rady F405. Disponuje 5 mm polstrovaním, polstrovaným dnom obalu a odolnou vonkajšou vrstvou z pevného tvrdeného polyesteru s hustotou 400 denier, ktorý je odolný voči roztrhnutiu. Gigbag ďalej disponuje vonkajšou priehradkou pre príslušenstvo, odolným zipsom, dvojdielnou rukoväťou a ergonomickými popruhmi pre nosenie na chrbte. Je vyrobený v čiernom farebnom prevedení.

4 x

Fender 351 Shape Premium Pick Medium Abalone

Fender 351 Shape Premium Pick Medium Abalone

Gitarové trsátko zo série Premium, zabezpečujúce vysoký komfort hrania a flexibilitu použitia. Je vyrobené z celuloidu v tradičnom tvare 351, vo farebnom prevedení Abalone so zlatým logom Fender. Označenie: Medium.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Squier Bullet Competition Mustang HH IL Lake Placid Blue Deluxe SET alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Squier Bullet Competition Mustang HH IL Lake Placid Blue Deluxe SET
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť