Fender Special Edition Custom Telecaster FMT HH, Rosewood Fingerboard, Crimson Red Trans

T-Modely | Kód produktu: 026-2000-538 | ID: 214855

Fender Special Edition Custom Telecaster FMT HH, Rosewood Fingerboard, Crimson Red Trans

elektrická gitara, Séria: Special Edition, Tvar tela: Telecaster, Telo: mahagón, Vrchná doska: dlabaný žíhaný javor, Krk: mahagón, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,62" (41,3mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle Standard Strings-Through-Body Tele with Block Saddles, Ladiaca mechanika: Standard Cast, Snímače: Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking, Seymour Duncan '59 Humbucking, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, funkcia Push/Pull, Povrchová úprava: Crimson Red Transparent

Special Edition Custom Telecaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Special Edition. Tento model prvej elektrickej gitary slávnej firmy je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Special Edition Custom Telecaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Telecasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo nástroja s tvarom Telecaster je zhotovené z mahagónového dreva s nádhernou vrchnou doskou vyrobenou z dlabaného žíhaného javora. Pohodlný, rovnako mahagónový krk s moderným C tvarom, je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,62" (41,3mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking pri kobylke a Seymour Duncan '59 Humbucking pri krku. Práve táto kombinácia dodáva nástroju neopakovateľný zvuk. Poniklovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Standard Strings-Through-Body Tele s blokovým strunníkom a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Špeciálnou vlastnosťou gitary je funkcia Push/Pull, slúžiaca na rozpájanie snímačov. Special Edition Custom Telecaster je vyrobená s povrchovou úpravou Crimson Red Transparent. 

Parametre a špecifikácia

Typ

Telecaster

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strún

Oceľ, 6x

Farba

Červená

Farba podľa výrobcu

Crimson Red Transparent

Povrchová úprava

Lesklá

Telo

Mahagón

Krk

Mahagón

Profil krku

C

Hmatník

Palisander

Rádius hmatníka

15,75"

Počet pražcov

22

Konfigurácia snímačov

HH

Veľkosť pražcov

Jumbo

Menzúra (mm)

648

Vrchná doska

Javor

Snímače

1x Seymour Duncan SHPGP-1B Pearly Gates Plus | 1x Seymour Duncan SH-1N-RP 59 Reverse Polarity

Kobylka/tremolo

Pevná

Ovládače

Volume, Tone (Push/Pull )

Prepínač

3 - polohový, snímačový

Ladiace mechaniky

Die Cast

Hardware

Chrome

Šírka nultého pražca (mm)

41

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Special Edition Custom Telecaster FMT HH, Rosewood Fingerboard, Crimson Red Trans alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Special Edition Custom Telecaster FMT HH, Rosewood Fingerboard, Crimson Red Trans
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť