Fender Pawn Shop Super-Sonic, Rosewood Fingerboard, Sunfire Orange Flake

Jaguar & Jazzmaster & Mustang | Kód produktu: 014-3800-396 | ID: 214838

Spomíname
Fender Pawn Shop Super-Sonic, Rosewood Fingerboard, Sunfire Orange Flake

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Pawn Shop Super-Sonic, Rosewood Fingerboard, Sunfire Orange Flake

elektrická gitara, Séria: Pawn Shop, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 24" (610mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladiaca mechanika: Vintage-Style, Snímače: 2x Atomic Humbucking, Ovládacie prvky: 2x Volume, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: Sunfire Orange Flake

Pawn Shop Super-Sonic je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Pawn Shop. Tento model je, až na pár vylepšení, vzkriesením krátko vyrábanej, ale zberateľsky veľmi cenenej gitary Squier Vista Super-Sonic, vyrábanej v druhej polovici 90-tych rokov. Gitara je ďalším pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ale aj určitej dávke excentrickosti nástrojov tejto série. Pawn Shop Super-Sonic ponúka klasický tón, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Séria Pawn Shop navyše prináša ďalšie netradičné modely – „gitary, ktoré nikdy neboli, ale mali by byť“. Telo nástroja s veľmi neobvyklým tvarom je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s C tvarom je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 24" (610mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma reverzne zapojenými a naklonenými snímačmi Atomic Humbucking pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style so synchronizovaným tremolom a ladiacu mechaniku Vintage-Style. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača a dvoch ovládačov Volume pre každý snímač zvlášť. Gitara je vyrobená s nádhernou povrchovou úpravou Sunfire Orange Flake.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Pawn Shop Super-Sonic, Rosewood Fingerboard, Sunfire Orange Flake alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Pawn Shop Super-Sonic, Rosewood Fingerboard, Sunfire Orange Flake
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť