Fender Pawn Shop Mustang Special, Rosewood Fingerboard ,3-Color Sunburst

Jaguar & Jazzmaster & Mustang | Kód produktu: 014-6400-300 | ID: 214839

Spomíname
Fender Pawn Shop Mustang Special, Rosewood Fingerboard ,3-Color Sunburst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Pawn Shop Mustang Special, Rosewood Fingerboard ,3-Color Sunburst

elektrická gitara, Séria: Pawn Shop, Tvar tela: Mustang, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 24" (610mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Strat Strings-Through-Body Hardtail, Ladiaca mechanika: Vintage-Style, Snímače: 2x Enforcer "Wide Range" Humbucking with Downsized Wide Range Covers, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 2x Coil Selector Switch, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst

 Pawn Shop Mustang je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Pawn Shop. Mustang je ďalším modelom z rodiny slávnej značky, ktorý je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ale aj určitej dávke excentrickosti nástrojov vytvorených od polovice 60-tych do polovice 70-tych rokov. Nástroj ponúka klasický tón, harmonicky bohatý zvuk, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Séria Pawn Shop navyše prináša ďalšie netradičné modely – „gitary, ktoré nikdy neboli, ale mali by byť“. Telo nástroja s tvarom Mustang je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s C tvarom v štýle 60-tych rokov, je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 24" (610mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Enforcer "Wide Range" Humbucking pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style Strat Strings-Through-Body Hardtail a ladiacu mechaniku Vintage-Style. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládačov Master Volume a Master Tone. Špecialitou nástroja je dvojica trojcestných prepínačov pre každý snímač zvlášť, umožňujúcich nastaviť až 15 rôznych tónových farieb. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Pawn Shop Mustang Special, Rosewood Fingerboard ,3-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Pawn Shop Mustang Special, Rosewood Fingerboard ,3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť