Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Rosewood Fingerboard, Sonic Blue

ST-Modely | Kód produktu: 014-5010-372 | ID: 214852

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

0800 140 055 Napíšte nám

Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Rosewood Fingerboard, Sonic Blue

elektrická gitara, Séria: Deluxe, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladiaca mechanika: Standard Cast, Snímače: 3x Texas Special Single-Coil Strat, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, Master 6-Position V6 Rotary Tone Switch, 5-polohový prepínač, Špeciálna elektronika: V6 rotary switch, S-1 switch, Povrchová úprava: Sonic Blue *Gigbag je súčasťou balenia

 Deluxe Roadhouse Stratocaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Deluxe. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Deluxe Roadhouse Stratocaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená tromi snímačmi Texas Special Single-Coil Strat pri kobylke, v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku Vintage-Style so synchronizovaným tremolom a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, ovládačov Master Tone, Master Volume a spínača Master 6-Position V6 Rotary Tone. Špecialitou nástroja je spomínaný spínač Master 6-Position V6 Rotary Tone, vďaka ktorému si môžete nastaviť 6 rôznych tónových farieb. Okrem neho tu môžete nájsť aj spínač S-1, ktorý umožňuje vypínať predchádzajúcu funkciu, čím dostanete klasický, čistý tón Stratu. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Sonic Blue. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Rosewood Fingerboard, Sonic Blue alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster Rosewood Fingerboard, Sonic Blue
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť