Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde

T-Modely | Kód produktu: 014-0063-701 | ID: 214830

Spomíname
Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde

elektrická gitara, Séria: Classic, Tvar tela: Telecaster, Telo: jaseň, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 3-Saddle American Vintage Strings-Through-Body Tele with Brass Saddles, Ladiaca mechanika: Vintage-Style, Snímače: 2x Vintage-Style Single-Coil Tele, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: White Blonde *Dodáva sa spolu s pevným kufrom

Classic Series '50s Telecaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Classic. Tento model prvej elektrickej gitary slávnej firmy je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Classic Series '50s Telecaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Telecasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo nástroja s tvarom Telecaster je zhotovené z jaseňa. Pohodlný javorový krk s C tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 21 Vintage-Style pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Vintage-Style Single-Coil Tele pri kobylke a pri krku. Práve vďaka tejto kombinácií gitara disponuje priezračným, ostrím zvukom typickým pre tento nástroj. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 3-Saddle American Vintage Strings-Through-Body Tele s Brass Saddles a ladiacu mechaniku Vintage-Style. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou White Blonde. 

Parametre a špecifikácia

Preferovaná ruka

Telo

Krk

Farba

Farba podľa výrobcu

White Blond

Konfigurácia snímačov

SS

Počet strún

Počet pražcov

21

Puzdro/kufor v cene

Menzúra (mm)

648

Povrchová úprava

Profil krku

C

Rádius hmatníka

Veľkosť pražcov

Ovládače

Kobylka/tremolo

Hardware

Ladiace mechaniky

Šírka nultého pražca (mm)

41

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť