Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde

T-Modely | Kód produktu: 014-0063-701 | ID: 214830

Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde

elektrická gitara, Séria: Classic, Tvar tela: Telecaster, Telo: jaseň, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 3-Saddle American Vintage Strings-Through-Body Tele with Brass Saddles, Ladiaca mechanika: Vintage-Style, Snímače: 2x Vintage-Style Single-Coil Tele, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: White Blonde *Dodáva sa spolu s pevným kufrom

Classic Series '50s Telecaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Classic. Tento model prvej elektrickej gitary slávnej firmy je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Classic Series '50s Telecaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Telecasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo nástroja s tvarom Telecaster je zhotovené z jaseňa. Pohodlný javorový krk s C tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 21 Vintage-Style pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Vintage-Style Single-Coil Tele pri kobylke a pri krku. Práve vďaka tejto kombinácií gitara disponuje priezračným, ostrím zvukom typickým pre tento nástroj. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 3-Saddle American Vintage Strings-Through-Body Tele s Brass Saddles a ladiacu mechaniku Vintage-Style. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou White Blonde. 

Parametre a špecifikácia

Typ

Telecaster

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strún

6x, Oceľ

Farba

Biela

Farba podľa výrobcu

White Blond

Povrchová úprava

Lesklá

Telo

Jaseň

Krk

Javor

Profil krku

C

Rádius hmatníka

7,25"

Počet pražcov

21

Konfigurácia snímačov

SS

Veľkosť pražcov

Medium

Menzúra (mm)

648

Snímače

2x Fender Vintage Style Single-Coil Tele

Kobylka/tremolo

Pevná

Ovládače

Tone, Volume

Prepínač

3 - polohový, snímačový

Ladiace mechaniky

Fender

Hardware

Chrome

Šírka nultého pražca (mm)

41

Puzdro/kufor v cene

Puzdro

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Classic Series '50s Telecaster Lacquer, Maple Fingerboard, White Blonde
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť