Fender Classic Player '50s Stratocaster Maple Fingerboard, Shoreline Gold

ST-Modely | Kód produktu: 014-1102-344 | ID: 214826

Fender Classic Player '50s Stratocaster Maple Fingerboard, Shoreline Gold

elektrická gitara, Séria: Classic Player, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 2-Point Synchronized Tremolo with Vintage-Style Stamped Steel Saddles, Ladiaca mechanika: Vintage-Style Locking, Snímače: 3x American Vintage Single-Coil Strat, Ovládacie prvky: Master Volume, 2x Tone, 5-polohový prepínač, Povrchová úprava: Shoreline Gold *Gigbag je súčasťou balenia

Classic Player '50s Stratocaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Classic Player. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Classic Player '50s Stratocaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk so soft V tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 21 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená tromi snímačmi American Vintage Single-Coil Strat pri kobylke, v strede a pri krku, pričom stredný snímač má otočenú polaritu. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku s dvojzvratným synchronizovaným tremolom s Vintage-Style Stamped Steel Saddles a ladiacu mechaniku Vintage-Style. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, dvoch ovládačov Tone pre krkový a stredný snímač a ovládača Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Shoreline Gold.  

Parametre a špecifikácia

Typ

Stratocaster

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strún

Oceľ, 6x

Farba

Zlatá

Farba podľa výrobcu

Shoreline Gold

Povrchová úprava

Lesklá

Telo

Jelša

Krk

Javor

Profil krku

Soft V

Hmatník

Javor

Rádius hmatníka

7,25"

Počet pražcov

21

Konfigurácia snímačov

SSS

Menzúra (mm)

648

Snímače

3x Fender Vintage-Style Single-Coil

Kobylka/tremolo

Single-Locking Tremolo

Ovládače

Tone (2 x), Volume

Prepínač

5 Way

Ladiace mechaniky

Vintage Style Locking

Hardware

Chrome

Elektronika

Pasívna

Šírka nultého pražca (mm)

42

Puzdro/kufor v cene

Puzdro

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Classic Player '50s Stratocaster Maple Fingerboard, Shoreline Gold alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Classic Player '50s Stratocaster Maple Fingerboard, Shoreline Gold
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť