Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst

T-Modely | Kód produktu: 014-5502-303 | ID: 214862

Spomíname
Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst

elektrická gitara, Séria: Classic Player, Tvar tela: Telecaster, Telo: poloduté, jelša, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Strat Strings-Through-Body Hardtail, Ladiaca mechanika: Standard Cast, Snímače: 2x Fidelitron Humbucking, Ovládacie prvky: Master Volume, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: 2-Color Sunburst

Cabronita Telecaster Thinline je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Classic Player. Tento model prvej elektrickej gitary slávnej firmy je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Cabronita Telecaster Thinline ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Telecasteru, ako je klasický tón, no s novou zvukovou charakteristikou, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, ale rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Poloduté telo nástroja s tvarom Telecaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom, je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Fidelitron Humbucking pri kobylke a pri krku. Práve táto kombinácia dodáva nástroju novú zvukovú osobnosť s ostrým a zároveň hutným zvukom. Pochrómovaný hardware obsahuje nastaviteľnú kobylku Vintage-Style Strat Strings-Through-Body so 6 dielnym strunníkom a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača a ovládača Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou 2-Color Sunburst. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Cabronita Telecaster Thinline, Maple Fingerboard, 2-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť