Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural

4-strunové J-Bass | Kód produktu: 019-1030-821 | ID: 214912

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

+421 258 101 742 Napíšte nám

Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural

elektrická basgitara, Séria: American Vintage, Tvar tela: Jazz Bass, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: laminovaný palisander, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,47" (37,4mm), Počet pražcov: 20, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Single-Groove Steel "Barrel" Saddles, Ladiaca mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear, Snímače: 2x American Vintage '74 Single-Coil Jazz Bass, Ovládacie prvky: 2x Volume, Master Tone, Povrchová úprava: Natural

American Vintage '74 Jazz Bass je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Vintage. Jazz Bass, pravdepodobne svetovo najznámejší model medzi basgitarami, je ďalším pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti nástroja, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom aj pre dnešných hudobníkov. Tento model, s klasickým tvarom Jazz Bass, je zhotovený z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s U tvarom, je osadený hmatníkom z laminovaného palisandru s 20 Vintag-Style pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,47" (37,4mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi American Vintage '74 Single-Coil Jazz Bass pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje 4-dielnu kobylku American Vintage Bass s Single-Groove Steel "Barrel" Saddles a ladiacu mechaniku Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear. Ovládacie prvky pozostávajú z dvoch ovládačov Volume pre každý snímač zvlášť a jedného ovládača Master Tone. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou Natural. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Vintage '74 Jazz Bass, Bound Round-Laminated Rosewood, Natural
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť